Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Mazgal Görmek

Rüyada mazgal görmek neye delalet eder?

Rüyamda temiz bir havuza giriyorum fakat üzerimde mayo yerine kıyafetlerim var. Sonra tanımadığım bir bayan kıyafetleriyle havuza yanıma geliyor “neden buraya girdin, bu havuzda köpek balığı var” deyip köpekbalığına ölü balık atıyor ve beni havuzdan dışarı çıkarmaya çalışıyor. Köpekbalığı ölü balığı ağzına alıp havuzun dar mazgallarından yüzerek gidiyor. Köpekbalığı çok büyüktü fakat mazgallardan çok rahatlıkla geçiyordu, ben “o kadar bu kadar büyük bir köpek balığının küçücük mazgallardan nasıl geçtiğini anlamaya çalışarak havuzdan çıkıyordum ve o bayan bir anda ortadan kaybolmuştu, onu arıyordum ama bulamıyordum. 26, Kadın, dul, ev hanımı

Rüyada mazgal görmek yorumu

Rüyada mazgal görmekMeltem selam, rüyada havuza girdiğini görmek kişinin mutlu olmak ve hayatın zorluklarıyla daha kolay mücadele etmek için yaşamında küçük meselelerle zaman kaybetmemesi, akıllı seçim yapıp ve isabetli karar verip kendine daha fazla zaman ayırması gerektiğine delalet eder. Ancak üzerinde kıyafetle suya girmek bunları başarmak için sıra dışı bir şeyler denediğini ya da düşündüğünü anlatmaktadır. Rüyanın devamında gelişen olaylar yüzünden birlerinin size öfkeleneceğini ya da düşmanlık besleyebileceğini anlatmaktadır. Rüyanın en ilginç kısmı koskoca köpek balığının mazgaldan geçmesidir ki bu mazgalın önem taşığını ifade etmektedir.

Rüyada mazgal görmek birine yardım ya da onu memnun etmek için onun yolundan gittiğini gösterir fakat beklediğiniz takdiri bulamadığınızı, yaptıklarınızın fark edilmediğini temsil eder. Kırık, bozuk veya ağzı açık mazgal görmek rüya sahibi kişinin gerçek hayatında verdiği isabetsiz bir karar yüzünden kendi başını belaya soktuğunu ve bunun ceremesini çektiğini anlatır. Mazgala anahtar, para, telefon veya başka bir şey düşürmek kişinin birini memnun etmek için istemediği, inanmadığı bir şey yaptığını ya da bunu yapmaya mecbur kaldığını temsil eder. Mazgala düşmek kişinin bilerek ve isteyerek yaptığı bir işin veya attığı adımın sonucuna katlanması gerektiğini, sorumluluktan kaçmanın çare olmadığını ifade eder. Elinin veya ayağının mazgala sıkıştığını görmek kişinin daha sonra pişman olmaması, maddi ve manevi zarara uğramaması için başlamayı bir iş yada gireceği bir ilişkinin sonuçlarını iyice gözden geçirmesi gerektiğine delalet eder.

“Rüyada Mazgal Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda toplu şekilde olan anahtarlarımı zemin kat diye tabir edilen bir yere mazgaldan düşürüyorum. Mazgaldan bakıyorum anahtarları ve anahtalığımı görüyorum. Almak için bir yere çıkıyorum yer biraz dar, yere okuldaki sıralar ve bir sehpa yan yana sıranın üstüne çıkmakta zorlanıyorum, bu esnada Cumali isminde bir tanıdığım buranın eskiden Işık Sineması olduğunu söylüyor, saygılar.

Ulaş merhaba, sayfada anlatıldığı gibi rüyada mazgala bir şey düşürdüğünü görmek rüya sahibinin bir kimseyi memnun etmek için istemediği ya da inanmadığı bir şey yaptığını ya da bunu yapmak zorunda kaldığını temsil eder. Rüyanın devamındaki olaylar bu istemediğin yaptığınız şeyin de sizi zorladığını ifade etmektedir.

Teşekkürler, Bugüne kadar gördüğüm en kapsamlı rüya ve burç sitesi sizinki face ve arkadaşlarıma tavsiye ettim, Keşke şu 2016 burçlari da koysaydiniz saygılar.

Ulaş selam, sitemiz hakkındaki düşüncelerin için teşekkür ederim. 2016 yılı için bu adreste bilgi vermiştim. İnşallah sıkıntılar bu kadarla biter.

Rüyamda yağmurlu bir gün evimin üstündeki caddede yürürken devasa bir mazgala rastlıyorum garip bir şekilde çok kalabalık olan cadde çok ıssız. Merak edip mazgalın içine bakıyorum, içinde bakmaya kıyamayacak kadar güzel tüyleri sanki cennetten düşmüşcesine parlak, çok güzel gözleri olan bir tavuk görüyorum. Etrafa bakıyorum yardım edecek kimse yok, bin bir zorlukla Nasıl olduğunu açık bir şekilde göremedim tavuğu mazgaldan çıkarıyorum, tavuk ellerimdeyken etraftaki her şey bir toz bulutuyla çok çok yavaşça parçalanmaya ve dağılmaya başlıyor. Binalar arabalar ağaçlar her şey ve elimdeki tavukta yok oluyor, kendimi birden tamamen sonsuz bir boşluğun içinde buluyorum. Buna rağmen içimde çok büyük bir huzurla uyandım . Ne düşündüğünüzü yazarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir