Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Mazot Görmek

Rüyada mazot neye işaret eder?

Rüyamda bir yolda amcam ile arabayla gidiyordum, sonra yürüyerek mi gidiyorum onu hatırlayamıyorum tam olarak hatırlamadığım bir yerde göl kenarı gibi ama göl siyah böyle sanki mazot dökülmüş, pis bir göl kenarında ağaçlar var ve ağaçların dipleri yanıyor “aa” diyorum “şerefsizler yakmışlar hep ormanı” falan derken bir yere geliyorum, tak ayağım kayıyor bir yere giriyor, sağ ayağım çekmeye çalışıyorum çıkaramıyorum, kardeşime sesleniyorum oda böyle bir göle doğru yamaç gibi oturuyor.

Sonra koskocaman bir yılan tam ayağımın dibinden göle doğru gidiyor siyah iki gözü var üstü böyle çamurlu gibi solucan gibi ama yılan. kardeşim yılanı görüyor aa yılana bak kocaman diyor.ben ayağımı çıkarmak için geri yelteniyorum küçük küçük ölü yılanlar yerde her yerde. furkan diyorum gelip çıkarsana beni tam gelirken birazcık kayıyor göle doğru sonra bir kaç adım atıp yanıma gelirken ayağım çıkıyor bu yol diyorum üstümde bir yol var buradan gidelim derken uyandım. need backup, 23, Erkek, Bekar, Çalışıyor, Karmaşık

Rüyada mazot görmek tabiri

Rüyada mazot görmek, hayatınızdaki enerji eksikliğini ya da başka bir deyimle gerçek hayatınızda yaşam sevincinizi yüksek tutacak kaynaklarda bir sorun olduğunu işaret eder. Rüyada mazot almak, mazot aldığını görmek, yaşam sevincinizi ya da yaşama enerjinizi artırmaya yönelik çabalar içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada motorin görmek mazot ile aynı anlamı taşır.

Görmüş olduğunuz rüya hayatınızda korkular ve gereksi endişelerden sıyrılıp, hayata daha olumlu bakacağınız günlerin geldiğini, geçmişin kederli döneminin geride kaldığını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir