Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Med Cezir Görmek

Rüyada med cezir neye işarettir?

Rüyada med cezir görmekAdım Fatma, yaşım 30, evliyim, meslek memuriyet.
Rüyamda tam akşam üzeri saatleri bir gölün kıyısındayım, gölde med cezir var yani sular çekilmiş. Yanımda da bizim köyün imamı var. Ona soruyorum “burada med cezir olur muydu” diye. Bu arada kızım yoldan koşa koşa bana geliyor, onu görünce çok mutlu oluyorum. Daha sonra çay bahçesi gibi şark köşesi olan bir yere oturuyoruz, portakallar var, portakal suyu içiyoruz.

Rüyada med cezir görmek yorumu

Rüyada göl görmek rüya sahibini mutlu olacağı ve bu mutluluğu sevdikleriyle paylaşacağı günlerin yaklaştığına işaret eder.

Rüyada med cezir görmek rüyayı gören kişinin ruh halindeki dalgalanmalar hakkında bilgi verir ve kişinin yaşamında dengeyi bulması, huzura kavuşması için bu güne kadar ertelediği bazı kararları artık vermesi gerektiğini temsil eder. Aynı gerçek hayatta suların çekilip geri gelmesi gibi rüyada da bazen mutluluğa işaret ederken bazı zamanlarda kedere işaret eder. Bu rüya bazı üstatlar tarafından kişinin gerçek hayatta gördüğü bir şeyin aslında gördüğü gibi olmayıp bir süre sonra değişebileceğini akıldan çıkarmamak gerektiğine de rivayet edilmektedir.

Rüyada imam görülmesi kişi için  iş hayatında başarı, mevki sahibi olmak anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir