Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Medcezir Görmek

Rüyada medcezir görmek neye çıkar?

Merhaba, Ben rüyamda deniz kenarında bir yazlık evde oluyorum, benim evim mi orası onu bilmiyorum, ev ile denizin arası 100 metre ve dev medcezir oluştuğunu görüyorum. Evin içinde otururken bir anda bir ses duyuyor ve balkona çıkıyorum tusunami gibi deniz yükselerek evin dibine kadar geliyor ve geri cekiliyor, o anda giderken 19 – 20 yaşlarında bir erkek cocugunu da sürüklüyor onu kurtarmak için yardım etmeyi düşünüyorken deniz oldugu yerden 100 metre geri çekiliyor cocuk orada kalıyor. Hemen inip sahildekilere yardım etmeyi düşünüyoruz ama deniz tekrar yükselecek diye korkuda var içimizde hiç bir şey yapamıyorum.

Kimden: ixir33
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:34
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:normal
Anahtar kelimeler: rüyada med cezir

Rüyada medcezir görmek neye yorulur?

Rüyada yazlık ev görmek yorgunluğunuzu, dinlenme ihtiyacınızı simgeler. Bu rüya dikkate alınmalıdır ve üzerinizdeki stress, baskı, endişe ve kaygıları atmak için mutlaka kendinize zaman ayırmalısınız manası taşır.

Rüyada medcezir görmek ihtiyaçlarınızdan kaynaklanan ezici bir duygusal sorunu temsil eder. Bu durum uzun süre bastırılmış veya olumsuz duyguları içinizde tutmanızdan kaynaklanabilir. Alternatif olarak med cezir açıklığa, eski inançlarınızdan uzaklaştığınızı simgeler. Eğer uzakta medcezir oluyorsa bu yeni bir yerde yeni bir başlangıç yapmak için hazırsınız anlamına gelir.

Rüyada tsunami görmek yüzeye kadar yükselen kimi bastırılmış duygular veya yogun bir duygusal dalgalanmalar yaşadığınız bir dönem geçirdiğinizi ifade eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir