Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Medrese Görmek

Rüyada medrese ne demektir?

Günaydın, rüyamda dedemin gerçekte de olan medresesini gördüm. Medrese duvarlarında bizi korumakla görevli yerleştirilmiş sarı dev koca kafası olan piton yılanı ve orta boylu beyaza yakın renkli yılanlar görüyordum, bu yılanlar ailenin hiçbir bireyine zarar vermiyordu ancak ben dedemin yanına her gittiğimde sarı dev yılan uçarak bana doğru geliyordu, dilini gösterip beni korkutuyordu ama ben her seferinde kurtuluyordum, sonra dedem benim korktuğumu anlayınca yılanları zehirlemekten söz ediyordu, oysaki o yılanlar dedemin muhafızları gibiydi rüyamda. Bu neye delalettir? teşekkürler şimdiden.

Rüyada medrese görmek yorumu

Rüyada medrese görmek, günlük yaşamda eğitim ve kendini geliştirme durumunuz hakkında bilgi verir. Medreseye gitmek, medreseye gittiğini görmek gerçek yaşamınızda önemli bir gelişim içinde olduğunuzu, çok yakında gelişiminizi tamamlayıp, kendinizi tam olarak tanıyacağınızı simgeler. Gördüğünüz yılan ve onunla geçen olaylar hakkında bilgiyi rüyada yılan görmek rüya tabiri sayfasında inceleyiniz.

“Rüyada Medrese Görmek” için 3 yanıt

ruyamda bır okul, medrese gibi bir yerdeyim ve ızdıham var, bırısı bıcaklanmıs, bunu ben soyluyorum herkese telefonla konustugum yerde sonra herkez kacıyor bırden okulun ıcındeyım benı arıyolar ve bende kacıyorum sonunda zorakı okulun dısına cıkabılıyorum herkez bahcede ve cok kalabalık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir