Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada megafon görmek

Rüyada megafon neye delalet eder?

Rüyamda bulunduğumuz yer boş bir sahil yeri gibi, üç tane farklı renkte ve her birine iki kişinin ancak sığabileceği kare şeklinde çadırlar var. Ben erkek arkadaşımla orada kamp mı tatil mi bir şey yapıyormuşum, diğer iki çadırda da arkadaşlarımız varmış. Biz yeşil renkli çadırda kalıyoruz. Sabah saatlerinde şiddetli yağmur yağmaya başlıyor, o kadar kuvvetli yapıyor ki kafamızı çadırdan çıkaramıyoruz ve çadırın içinde de su girmeye başlıyoruz. Bu sırada megafon ile bir ses sahilde kalanları uyararak çok şiddetli yağmur geleceğini ve derhal çadırları boşaltıp, sökmemiz gerektiğini söylüyor.Sırılsıklam ıslanarak çadırı söküp arabaya koşuyoruz. Bu ne anlama geliyor, önceden teşekkür ederim.

Rüyada megafon görmek yorumu

Zeynep selam, gördüğün rüya temel olarak günlük hayatta bulunduğun ortamda kendini boğulmuş hissettiğini, o ortamdan uzaklaşmak, kafanı dinlemek ve sakin ortamda bir iç muhasebe yapmak istediğini ancak bunun şu anda mümkün olmadığını ifade etmektedir.

Rüyada sahilde olduğunu görmek rüya sahibinin mantığı ve duyguları arasında bir denge kurmak istediğini ve bunu başarmak için bir iç hesaplaşma yapması gerektiğini gösterir. Rüyada çadırda kaldığını görmek rüyayı gören kişinin günlük yaşamın rutin davranışlarından çıkması gerektiğini gösterir, hayatında geçici bir değişiklik yapmanın kendisine iyi geleceğini ifade eder. Kaldığın çadırın renginin yeşil olması huzur aradığınızın kanıtıdır. Yağmur şiddetli yağması ise aradığınız bolluğa ve berekete kavuşmanız için daha planlı, programlı belki de daha sakin olmanız gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada megafon görmek rüyayı gören kişinin duygularını içine atmaktan bitkin düştüğünü anlatır, artık duygusal bakımdan rahatlamaya, içine attıklarını boşaltması ve rahatlaması gerektiğine alamet eder. Rüyada megafondan bir ses duymak ne duyulduğu ile açıklanır, çoğu zaman kişi hakkında önemli mesaj taşır. Sizin rüyanız ise iç hesaplaşmayı bir an önce bitirip huzura kavuşmanız gerektiğini ifade etmektedir. Rüyada megafon kullanmak, megafonla birilerine seslenmek rüya sahibinin günlük hayatında birilerine sesini duyuramadığını ve bunun üzüntüsünü yaşadığına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir