Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Mehtap Görmek

Rüyada mehtap görmek neye işarettir?

S.A. rüyamda gökyüzünde kıpkırmızı bir dolunay ve o dolunaydan gelen mehtap ortalığı aydınlatıyor. Mehtabın güzelliğini seyrederken kafayı kaldırıp dolunaya dikkatli baktığımda ayın üzerinde Arapça harflerle ALLAH yazıyordu birincisi bu, ikincisi ise dağın eteğindeyim dağa doğru bakıyorum, dağda bir yangın var ağaçlar yanıyor, sonra kafamı gökyüzüne çeviriyorum ve gökyüzünde ateşten Arapça harflerle ALLAH yazıyor, bunun yorumunu bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.

Rüyada mehtap görmek yorumu

Seyit merhaba, rüyada dolunay görülmesi kişinin  iç dünyasındaki gizemli yönünü ifade eder, rüyayı görenin ruh halinde bir değişim olduğunu anlatır. Rüyada mehtap görmek rüya sahibinin hayatında gizli kalan bir şeyin açığa çıkacağını ve bunun sonunda kişinin huzura kavuşacağına rivayet eder. Bu durum kişinin içine attığı bir sırrı artık başkalarıyla paylaşmanın getireceği rahatlama olabileceği gibi, kendisi hakkında gizli kalmış bir şeyi öğrenme şeklinde de olabilir.

Rüyanızın en enteresan ve en önemli bölümü ise dolunay üzerinde gördüğünüz Arapça Allah yazıdır ki bu çok hayırlı anlam taşımakta, bu konuda detaylı bilgi rüyada Arapça Allah yazısı görmek sayfasında anlatılmaktadır. Lütfen ziyaret edip dikkatle inceleyin ve durumunuzu da göz önüne alarak verilmek istene mesajı tespit ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir