Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Mehter Marşı Görmek

Rüyada Mehter Marşı Neye Delalet Eder?

Merhabalar. Ben sabaha karşı cok cok ilginç bir rüya gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Ben rüyamda küçük erkek bebeğimi ( bebeğim 7 aylık ) eşime emanet edip çarşıya çıkmışım. Çarşıdan eve dönerken dışarıda havanın karardığını görüyorum ve hızlı adımlarla evime ulaşmaya çalışıyorum. Çok tedirginim. Saat akşam 7,30 olmuş ve o kadar erken saatte marketin kapandığını gördüm. Dışarı da sanki isyan çıkmış gibi, gençler sokaklarda ve mehter marşı ile inliyor sokaklar.

Evime geliyorum ve bakıyorum bebeğim komşuda. Eşim bebeğimi komşuya bırakmış. Kendisi dışarı çıkmış. Eşime çok kızıyorum. Ama bebeğim gayet sakin ve keyfi yerinde, kendi kendine oyalanmış.
Bebeğimi alıp evime çıkıyorum. Bizim kapının önünde 2-3 çift erkek ayakkabısı var. Ve içlerinden birisinin rengi açık kahve. Evime giriyorum, aman Allah’ım bir sürü insan var evde misafir. Eşimin annesi, babası, kardeşi, kardeşinin eşi çoluk çocuk. Ve benim tanımadığım bir sürü kadın erkek misafir insanlar.

Evimde benim başıma bir ağırlık çöküyor ve uyumak istiyorum. Yatağıma uzanmak istiyorum. Ama yatağımın nevresim yüzü yok. Ben o şekilde uzanıyorum ve bir bayan benim üzerimi örtüyor. Eşimin annesi ve eltim, mutfakta bir şeyler hazırlıyorlar. Kendi evleri gibi gayet rahatlar. Ben kendi evimde misafir konumuna düşüyorum.

Evimde tanımadığım sarışın genç bir bey var. Ona soruyorum, sen kimsin? kimlerdensin? Bana eşimin babasının patronunun oğlu olduğunu söylüyor. Ben, ee ne alaka burada işin ne? diye cevap verince; eşimin babasını, babası gibi sevdiğini; onların davet ettiğini söylüyor. Bende ne alaka, patron adamsın neden otelde kalmıyorsun diyorum.

Sonra eşimle pazara gitmek için arabaya biniyoruz ve yola çıkıyoruz. Dışarı da dünkü sesler gibi mehter marşı sesleri geliyor. Sonra yolun ortasın da mehter takımı görüyoruz. Hem çalıp ve söylüyorlar. Onlara da polis eskortluk yapıyor. Elinde silah. Yani koruyor gibi. Pazara gitmek için, bir süre onlarla aynı yolu kullanıyoruz ve bir ara polis silahını bize doğrultuyor, ellerimi havaya kaldırıyorum.

Eşimle mahallenin semt pazarına geliyoruz. Hava kapalı ve bulutlu. Pazar girişini, polisler ve erkekler kapatmış gibi. Bir kalabalık var. Ben müsaade isteyerek, onların aralarından geçerek pazara girmeyi başarıyoruz. Rüyayı yorumlarsanız çok çok sevinirim.

Rüyada Mehter Marşı Nasıl Yorumlanır?

Deniz merhaba, bu tür derin rüyalarda yaşınız, içinde bulunduğunuz ruh hali gibi konularda bilgi vermelisiniz. Bu bilgiler olmazsa ancak genel bilgiler verilebilir ki bu bilgiler zaten sitede yer almaktadır.

Rüyada bir şeyi birine emanet etmek rüyayı gören kişinin çevresinde onun yardımın veya desteğine ihtiyaç duyan birinin varlığını gösterir. Sen bebeğini eşine emanet ediyorsun ki bu durum eşinin sana bir konuda ihtiyaç duyduğunu anlatabilir. Havanın erkenden kararması, marketlerin erkenden kapanması, isyan çıkmış gibi gençlerin sokaklara dökülmesi ise yolunda gitmeyen bir şeylere işaret olabilir.

Rüyanın en ilginç yanı ise gençlerin mehter marşı okumalarıdır, rüyada mehter marşı görmek veya duymak rüya sahibinin kendine güvenini artıracak ve onu başarıya daha çabuk ulaştıracak bir güç kazanmasına delalettir. Rüyada mehter takımı görmek rüya sahibinin tüm potansiyelini kullanması ve hedefine daha kolay ulaşması için ekip çalışmasının önemini bilmesi ve bunun için bir gruba ait olmak gerektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir