Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Mektup Almak

Rüyada mektup almak neye işaret eder?

Rüyada mektup almakHerhalde kardeşimle açık bir yerdeydim ve birileri “sana mektup var” dedi. Bende o mektupları, göl gibi bir yerden aldım. Göl çiçekli idi. 2 tane kapalı mektup buldum. Yürürken okumaya çalıştım ve o yüzden fazla anlayamadım. Anladığım sadece yabancı bir erkek ve kız, mektup ile bağış istetiyor, fakir çocuklara sanırım. Bu mektubun aynısını bende başkalarına yazacakmışım. Üçüncü mektup ta eski sevgilimden, onuda bana kendisi verdi. Kapalı zarf değildi ama bu kez. O mektuba sıkı sarılıyordu ve öbürlerinden daha büyüktü. Yazıları altı turuncu çizgiliydi ve ben çok heyecanlıydım, sanki bağış mektubu değildi. O mektubu okuyamadım.

Sonra yolda oturan genç kadına rastladım ve 3 tane mektup aldığımı anlattım. oda dedi ki “evet, bağış için 3 tane mektup yazıyorlar. Bana da bir aralar öyle yaptılar”. Kadın zayıf ve uzun saçlıydı ve 35 yaşında görünüyordu. Sonra kardeşimle pastahaneye gittik ve şahane pastalar gördük ve tattık sanırım. Bunların manası nedir

Lila, 22, Kadın, Bekar, Çalışıyor, Eski sevgilimin yeni tanıştığı biri var ve ben onu hala seviyorum. Çok zor sınavlar bekliyor beni. İş yerindekiler ile iyi anlaşamıyorum. Mutsuzum ve heyecanlıyım yani ve eski sevgilimi çok özlüyorum ama 3 aydır konuşmuyoruz, onun bende daha borcu var.

Rüyada mektup almak neye yorulur?

Rüyada mektup görmek sevineceğiniz, sizi çok mutlu edecek bir haber alacağınıza işarettir. Kapalı mektup bu haberin bir süre sonra geleceğine açık mektup hemen gerçekleşeceğine delalet eder. Bakınız rüyada mektup görmek sayfası. Rüyada mektup aldığını görmek tanıdığınız veya geçmişte tanıyıp uzun süredir haberleşmediğiniz kişilerle bağlantı kurmanız gerektiğini gösterir. Mektuplardan iki tanesinin bağış konusunda olması, reel hayatta sizin maddi veya manevi desteğinize, yardımınıza gereksinimi olan kişiler olduğunu işaret etmektedir. O mektupları göl gibi yerden almış olmanız ilginç ve bu yardımı yaptığınızda mutlu olacağınızı, kendini iyi hissedeceğini gösterir. Çünkü rüyada göl görmek, mutlu olacağınız ve bu mutluluğu sevdiklerinizle paylaşacağınız günlerin yaklaştığı anlamına gelir.

Rüyada eski sevgiliyi görmek, eski sevgilisini görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Yeni bir ilişkiye başlandığında eski sevgiliyi rüyada görme yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi eski sevgilinizle olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mektup Almak” için bir yanıt

Sevdiğim hatta aşık olduğum kişi rüyamda masama iki tane mektup bıraktı. Ama ben utandığım için okumadım ve uyandım. 18, Kadın, bekar, öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir