Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Meleğin Yüzünü Görmek

Rüyada meleğin yüzünü görmek neye işaret eder?

Merhaba, 42 yaşında bayanım. Rüyayı gece gördüm. Saçları kahverengi ancak beyazlar, nurlar içinde kanatlı bir melek bana doğru geliyordu. Bir anda göğsünün hizasında yumruklarını sıktı; vücudunu hafif öne eğdi ve yüzünü buruşturdu. Konu : meleğin yüzü ve elleri. 21 Mart 2010, 12:58.

Rüyada meleğin yüzünü görmek neye yorulur?

Merhaba, Rüyada melek görmek iyilik, saflık, koruma, kutsallık, rahatlık ve teselli anlamlarını simgeler. Bu rüyada meleklerin size aktarmaya çalıştığı mesaja dikkat edin. Bu mesajlar daha fazla tatmin ve mutluluk, doğru bir haber olarak ifade eder. Aynı zamanda, ruhun alışılmadık bir bozukluğuna, kötü kalpliliğe, kötü faaliyetlerin bir sonucu olarak ta bu rüya görünebilir.

Rüyanız iyi bir kalbe sahip olduğunuzu fakat çeşitli sebeplerle bu iyi kalbi çevrenize açamadığınızı, insanlara yardım etmek isteyip bu yardımı yapamadığınızı işaret etmektedir.

“Rüyada Meleğin Yüzünü Görmek” için bir yanıt

Rüyamda erkek bir melekle evlendiğimi gördüm. Insan suretine büründüklerinin farkindaydim. Bütün melekler etrafımızda idi. Dünyada değildim. Dünyada olmayı teklif ettiğimde kabul edilmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir