Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Melek Görmek

Rüyada melek görmek neye delalet eder?

Rüyamda melekleri gördüm, insanlar bana zarar vermeye çalışıyordu ama melekler tarafından korunduğumu gördüm, hiç bir şekilde zarar veremiyorlardı. Bu ne anlama gelir, melek görmek, korunmak nedir? açıklama yaparsanız sevinirim, saygılarımla. Tülin.

Rüyada melek görmek neye yorulur?

Rüyada melek görmek iyilik, saflık, koruma, kutsallık, rahatlık ve teselli anlamlarını simgeler. Bu rüyada meleklerin size aktarmaya çalıştığı mesaja dikkat edin. Bu mesajlar daha fazla tatmin ve mutluluk, doğru bir haber olarak ifade eder. Aynı zamanda, ruhun alışılmadık bir bozukluğuna, kötü kalpliliğe, kötü faaliyetlerin bir sonucu olarak ta bu rüya görünebilir.

Rüyada melekle konuşmak, melekle konuştuğunu görmek ruhunda rahatsız edici etkiler bulunduğunu belirtir. Yaşamınızda ruhunuzu rahatlatacak bir değişiklik yapmanızın şart olduğunu ifade eder. Rüyada melekle evlenmek, melekle evli olduğunu görmek bilindiği gibi gerçek hayatta bu mümkün değildir. Çok iyi kalpli biriyle evlenmek “melek gibi biriyle evlenmek” olarak anlatılır. Rüyada melekle evlenmiş olduğu görmeniz, sizin uyanık hayatınızda aradığınız güven, kendini emniyette hissetme ve mutluluk özleminin gerçekleşeceğini temsil eder, hayırlı bir rüyadır.

Rüyada melekten bir şey almak arkadaşlarınızın iyi sağlık haberlerini sağlık duyacaksınız veya bilinmeyen bir akrabanızdan bir miras alabilirsiniz manasını taşır. Meleğe bir şey vermek hayalperest aşk ya da para konularında ilgili tehlikeleri işaret edebilir. Melek olmak, melek olduğunu görmek kalp ve ruhsal sıkıntılara işarettir. Üç büyük melek, ilahi güçleri ifade eder. Bu rüya özellikle manevi ve kutsal rüya olarak kabul edilir. Rüyada sorgu meleklerini görmek, yaptığın her şey, söylediğin her söz ya da aklından geçen niyet için bir kez daha düşünüp sonradan pişman olacağın bir şey yapmamak gerektiğine yorumlanır.

Meleğin elini tutmak, elinizi tutan bir melek görmek, manevi bir rüyadır. Aynı zamanda gelecekteki yaşantınızın çok temiz ve isteklerinizin gerçekleşeceği anlamını taşır. Rüyada bir meleğin evine girdiğini görmek, çok hayırlı bir rüya olup, melek giren eve bolluk, bereket dolacağına, kötülüklerin o eve girmeyeceğine yorumlanır. Rüyada melek kanadı görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntı ya da kaygılar karşısında sığınacak, korunacak bir yer ya da bir şey aradığınızı, gereksinim duyduğunuzu gösterir.

Rüyada dört büyük meleği görmek Cebrail, Azrail, Mikail, İsrafil melekleri görmek bereket, bolluk veya korunaklı yaşam, korunmak ihtiyacınızı ifade eder. Bu rüya değerli bir rüyadır ve yaşadığınız zaman ile ölüm konularına gerekli süreyi ayırdığınızı, konunun önemini bildiğinizi simgeler. Burada ölüm, dünyevi hayatın sonu olduğu gibi yaşamdaki bir alışkanlığın, bir tutumun sonunu ifade eden bir sembol olabilir. Alternatif olarak, kimi ruhsal aydınlanmaları elde edebilmek için önce yaşam mücadeleleri ve zorluklar ile test edildiğinizi de temsil edebilir. Rüyada İsrafil meleği görmek adalet ve askeri harekata da rivayet edilir.

“Rüyada Melek Görmek” için 5 yanıt

Rüyada siyah melek görmek
Ben rüyamda balkona çıktım ve bizim evin arkasında iki tane siyah meleğin bir ölünün önünde beklediklerini gördüm ve bismillahirrahmanirrahim dedim, siyah meleğin biri bana baktı ve “ne dedin” dedi, bende “tekrar” söyledim. Çok korktum ve bu rüyadan etkilendim, anlamını söyler misiniz?

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda ruhunuzda rahatsız edici etkiler bulunduğunu belirtmekte ve ruhunuzu rahatlatacak bir değişiklik yapmanızın şart olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada kocaman melekler görmek
Ben rüyamda bir kaç arkadaşımla bir gezide idim. Bir adam geldi “yardım edin” diye bağırıyordu ama yabancıydı, kaza yapmış. Hemen sonra arkadaşlarımla ben evime doğru yürüyorduk birden yer sallandı, yerden sesler geldi, arkamızda önümüzde kocaman melekler vardı, yani melek kanatları vardı, iyilerdi ama tek kafamı karıştıran renk renklerdiler. Bazıları hiç bize bakmadan yine havaya uçtular ama bazıları kötüydü. Resmen küçücük boynuzları vardı çoğu kırmızıydı meleklerin. Kanatları vardı ama uçamıyorlardı. Biz koşuyorduk hep, bir eve girdik kaçıyorduk, saklanıyorduk. Bizi hep kovalıyorlardı. Gerçekten çok korktum. İlk kez böyle bir rüya gördüm!

Firdevs kusura bakma ama biraz saçmalamışsın, bu ya da acele dikkatsiz yazmaktan ya da genel bilgi eksikliğinden kaynaklanmakta. Melekler çirkin olamaz, rüyanda gördüğün varlıklara melek dememen gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir