Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Melek İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada melek ile konuşmak neye işarettir?

Merhaba adım Serdar 34 yaşındayım, Evliyim bir çocuğum var. Biraz maddi sıkıntı içerisinde devam ettirdiğim normal bir hayatım var. Neşeli olmayı severim, mümkün oldukça haramdan kaçarım. Rüyamda boşlukta Kızıl saclı, erkek, beyaz tenli, güzel yüzlü kanatlı bir nesne ile karşılaştım. Bana “Sana yardım etmemi ister misin” dedi. Bende “sen kimsin” dedim bana yanıt vermedi.

Daha sonra tam olarak hatırlayamadığım bir konuşmalar geçti aramızda. bana Alfabelerini gösterdi Latin harflerle yazılmış yazılardı. Peygamberimiz Hz.Muhammed’ten Yaradanımız Allahtan bahsederek aynı şeylere inandığımızdan bahsetti. Bana yardım edeceğini söylüyordu ve yine hatırlayamadığım konuşmalar geçti. Bana güven duygusu vermişti bende ona Ağlayarak “Dünyadaki yaşamda senin yaptığını yapacak hiç bir insan olmadığını sen bunları karşılıksızmı bana yapacaksın” dedim. “Evet” dedi.

Bir yolculuğa çıktım benle beraber uçuyordu. “İstediğin zaman çağır, yanında olurum” diyordu. Benim gördüğümü kimse görmüyordu, sanki kendi kendime konuşuyormuş gibi bir halim vardı. Bir ara uyanır gibi oldum, aklımdan ne güzel bir rüya deyip tekrar uykuya daldım. Sonra tekrar turuncu tılsımlar içinde bana göründü, yeşillik arazi içersinde beraber yürüyorduk. Bana gülümsüyordu. Sanki bir ara ondan ayrıldım ki, siyah çehreli buruşuk suratlı aksi bakışlı bir yüz ile karşılaştım. Ona, bana anlattıklarını anlattım. Oda bana sert bir ses uslubü ile “Yoksa onun dediklerine inanmıyormusun” dedi. Ben “Hayır kesinlikle inanıyorum ama anlattıklarına bu zamanda rastlamak neredeyse imkansız bu yüzden tedirgin kaldım. Bana söylermışın “o Cin mi ?” dedim. Aynı soruyu üç kez sordum. En sonunda belli belirsiz evet e yakın ifadede Kafasını öne eğdi. Sizden rica ediyorum. Bu rüyamı açıklayabirmisiniz. Ben Sık rüya gören birisi değilim.

Rüyada melek ile konuştuğunu görmek tabiri

Serdar merhaba, bu güzel rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Yaşamında hem melek hemde cin görme şansına sahip olmuş şanslı bir insan olarak bu varlıklara inanmanı / inanmanızı kesinlikle tavsiye ederim. Meleğim ile yaklaşık 11 – 12 yaşıma kadar sürekli konuşurdum, bana çok özel bilgiler verir, beni uçurur, başka alemleri gezdirir, inanılmaz mutluluklar yaşardım ve aynı zamanda beni koruduğunu biliyordum. Hayal meyal hatırlamakla birlikte 5 yaşında iken ( bundan 46 – 47 sene önce ) bir aracın altında kalmıştım, sonradan öğrendiğime göre kocaman chevrolet impala araç üzerimden geçmiş, bana bir şey olmamış, burnum dahi kanamamıştı. Hatırladığım tek şey şoförün çığlıklar atarak ağlaması idi. Yüce Allah ve onun görevlendirdiği meleği beni korumuştu.

Ben tüm çocukların belirli bir döneme kadar melekler tarafından korunduğuna inanıyorum. Karakteri düzgün insanların ileri yaşlarda da korunmaya devam ettiğini düşünüyorum. Bu insanlar yaşamlarında sıkıntılar çekseler dahi en olmadık bir anda bir şey olmakta, sıkıntıları giderilmektedir. Şu anda 5 yaşında olan oğlumun da bir meleği var ve 2 yaşından beri onunla konuşuyor, bize gelecekten masum bilgiler vermekte. Örneğin beyin kanaması geçirip, kısmi felç olan annemin iyileşeceğini, onu ziyaret edeceğimizi ve onun çok mutlu olacağını söylemişti oğlum ve çok şükür aynen dediği oldu. Prensiplerimden uzaklaşıp bir kez kişisel menfaatle ilgili soru sordurdum. “Çok para kazanacak mıyım?” diye, aldığım yanıt “hayır baba çok para kazanamayacaksın, ama kazandığın para bize her zaman yetecek” oldu. Oğlum bu yanıtı verdiğinde 3 yaşlarında idi.

Sonuç olarak söylemek istediğim, çevremizde anlayamadığımız bizim dışımızda kimi varlıklar her zaman var. Bu varlıkların birer görevleri var. Cinler başka boyutta yaşayan bize benzer varlıklar. Melekler ise Yüce Allah’ın görev verdiği varlıklar.

Bana göre gördüğün varlık bir meleğe benziyor. Cin değil. Rüyada melek görmek, melekler İyilik, Saflık, Koruma, Kutsallık, Rahatlık ve Teselli anlamlarını simgeler. Bu rüyada meleklerin size aktarmaya çalıştığı mesaja dikkat edin. Bu mesajlar daha fazla tatmin ve mutluluk, doğru bir haber olarak ifade eder. Rüyada melekle konuşmak, melekle konuştuğunu görmek ruhunda rahatsız edici etkiler bulunduğunu belirtir. Yaşamınızda ruhunuzu rahatlatacak bir değişiklik yapmanızın şart olduğunu ifade eder.

Benim söyleyeceğim son söz; düşünce tarzınızı olumluya değiştirin, olumlu düşünün, Yüce Allah’tan isteyin ve çalışın. her şeyin iyiye gittiğini göreceksiniz. Lütfen gelişmeleri ve düşüncelerinizi buraya ekler misiniz.

“Rüyada Melek İle Konuştuğunu Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir