Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Melek İsimli Arkadaşını Görmek

Rüyada Melek isimli arkadaşını görmek neyi gösterir?

Merhabalar, 25 yaşında erkeğim, 4.5 aylık evliyim. Çocuk düşünüyoruz fakat olacak mı olmayacak mı diye biraz stres yapıyoruz bu aralar eşimle beraber. Hep bir hayalim var. Kızım olursa adını melek koymak. Rüyamda evimde eşim ve annemle beraber oturduğumu görüyorum. Karşımda uzun süreden beri arkadaşım olan Melek adında bir arkadaşım var.

Biraz konuşuyoruz bana gülümseyerek bakıyor hep. Fakat içimden bir ses misafirlikten kalktığı zaman bayan olması sebebiyle evine kadar bırakmamı söylüyor. Tam o sırada sanki beni duyar gibi yüzü ekşiyor ve bana sırtını dönüyor oturduğu yerde gitmek istemez gibi bir tavır ile. Rüyada Melek isimli arkadaşını görmek ne demektir? Bu rüyama bir yorum yapabilir misiniz acaba ? Bu bir işaret olabilir mi ? Teşekkür ederim.

Rüyada Melek isimli arkadaşını görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüya bana göre herhangi bir mesaj vermemekte, gerçek yaşamda kafanızı fazlaca taktığınız bir konunun uykudaki yansımasına benzemektedir. Bir ağabeyiniz olarak size tavsiyede bulunmak istiyorum. Her şeyin Yüce Allah’tan hayırlısını isteyin, ona sığının, dua edin. Gelişmelerin kalbinize göre olacağına inanın. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüyanın unsurları: melek ismi,arkadaş.

“Rüyada Melek İsimli Arkadaşını Görmek” için 2 yanıt

ben rüyamda birkaç arkadaşla bir odada oturuyordum, başımızda bir adam vardı, birazdan meleklerin odaya gireceğini söylüyordu, bizde dikkatle dinliyorduk, gözümüz kapıda bekliyorduk, biraz geçttikten sonra melekler o adam tarafından çağırıldı ve birkaç şeffat şekilleri belli olmayan melek odaya girdi, başımızdaki adam öncülüğünde dua ediyorduk anlamını açıklarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir