Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Meme Görmek

Rüyada meme görmek neye işarettir?

Rüyamda sırayla her iki göğsümden bir bebeği emziriyordum ama memelerimde süt olmadığı halde bebek iştahla emiyordu boş memeyi. Bunun anlamı ne olabilir?

Rüyada meme görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada meme görmek mahremiyet, annelik, manevi duygular, bağımlılık, cinsel duygular anlamlarını simgeler. Aileniz ve anneniz ile ilgili bir haber veya durumu ifade eder.

Rüyada çocuk emzirmek, meme emzirdiğini görmek, çocukları, bereketi, verimli olmayı, Zenginleşmeyi işaret eder. Rüyada memede süt görmek, memesinde süt olduğunu görmek kuvvetli olmaya, kız çocuk sahibi olmaya işaret eder,

Rüyada memelerinden süt aktığını görmek zengin olmaya veya maddi sıkıntılardan kurtulmaya, bekar bayanlar için evlenmeye işarettir, Yaşlı bir erkeğin bu rüyayı görmesi fakir düşeceğine delalet eder, Yaşlı bir kadının bu rüyayı görmesi uzaktaki bir yakınından haber alacağına işarettir.

Rüyada memelerinin büyüdüğünü görmek rüyayı görenin iç dünyasında bazı duygularında coşku derecesinde artış olduğunu simgeler. Rüyada memelerin olduğundan büyük görülmesi aynı zamanda zengin olmaya, arzu ettiği güç, kuvvet, zenginlik, kariyer ve lüks yaşama kavuşacağına delalet eder. Rüyasında memelerinin küçülmesi ise bunun tersiye yorulur.

Rüyada memesinin başını kesilmiş görmek kız çocuğunun hastalanacağına ya da malının yarısını kaybedeceğine işaret eder. Rüyada erkeğin memesinde süt bulunduğunu görmesi zengin ve uzun ömürlü olacağına işarettir.

Rüyada memeden kan gelmesi, memesinden kan geldiğini, kan aktığını görmek doğal içgüdüleri ve bastırılmış duyguları simgeler. Kabul etmekte zorlandığınız gerçek hayatta bir şeylerin var olduğuna işarettir.

“Rüyada Meme Görmek” için 6 yanıt

ben de bugün rüyamda göğüslerimden süt sağıyordum ama biberon biberon, çok sütüm vardı arkası hiç bitmiyordu bunun anlamını bilen var mı, bana yorumlarmısınız lütfen ben nette tam anlamıyla bulamadım.

Gece rüyamda meme ucumu kaşırken sıktım,1 tane beyaz böcek çıktı.

Daha sonra yeni ölen bir dedemizi rüyamda gördüm. Oda göğsünden rahatsız idi. Ona da meme ucunu sıkmasını söyledim. yalnız onun içinden 2 büyük yeşil kuş çıktı. hayırlara gitsin.

38 yaşında evli erkeğim.

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatta gerçekten çok önemsiz bazı sorunları abarttığınızı, gereğinden fazla büyüttüğünüzü temsil etmektedir.

rüyamın en başında çok güzel bembeyaz bir gelinlik denedim çok mutluydum sonra göğsümü açtım sıktım süt geldi kolumda bir bebek ve o bebeği emzirmeye başladım .. tam anlamını bulamadım ne anlama geliyor bu ?

Rüyamda bir mememin iki ucu olduğunu gördüm. Sanırım sol göğsümdü. İki ucu olmasına şaşırıyorum. Bana birisimi söylüyor kendim mi bilincine varıyorum emin değilim ama, ikinci meme ucunun ilki düşeceği için çıktığını öğreniyorum. İki meme ucu aynı hizada sağlı sollu. Asıl olana bakıyorum biraz sarkık gibi ama düşecek gibi gözükmüyor. Sanki ikincisi daha tuhaf. İkincinin üstü yarık. Memenin içi görünüyor ama kan yok. Canım nasıl acımıyor diye şaşırıyor ama demek ki çıkarken böyle oluyor diyede normal karşılıyorum. Bu arada oğlum yanımda. Pek göstermek istemiyorum ama engel olamıyorum eğilip mememi inceliyor ve korkmasın diye durumu ona izah ediyorum. Yaş 44 medeni durum boşanmış ruh hali karışık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir