Kategoriler
Renkler

Rüyada Memleketine Gittiğini Görmek

Rüyada memleketine gittiğini görmek neye işaret eder?

Rüyamda babamın ameliyatı için memlekete gitmiştim ve bir kızım olmuştu. Hastaneye gidiyorum ve bebeğimi babama veriyorum sevmesi için. Daha sonra bulunduğumuz şehirde polislere saldırı yapıldığı haberini duyuyorum ve eşimle görüşmeden yanına gidiyorum ve kucağımda sarışın mavi gözlü ve kıvırcık saçlı kızım bir var, ağlıyorum ve bir polise yaklaşıyorum. Eşimin polis olduğunu söylüyorum, başka bir polis hangi arkadaş babası diyor ve karşı tarafta eşimi gösteriyorlar. Beni bir sığınağa götürüyorlar ama bakıyorum kızım kucağımda değil etrafa bakıyorum ve kızımı görüp kucağıma alıyorum ve o sırada bombalar patlıyor ve ben kızımı korumaya çalışıyorum. ( ek bilgiler bebeğim yok ve eşim polis)

Takma isim : bebek özlemi
Yaşınız :28
Cinsiyetiniz :bayan
Medeni durum :evli
Mesleğiniz :memur
Ruh haliniz :normal

Rüyada memleketine gittiğini görmek neye yorulur?

Rüyada memleketine gitmekmemleketine gittiğini görmek, uyanık hayatınızda kimi açıklanmamış / açıklanamamış duygular yaşadığınızı gösterir. Bazen duygularınızı tam ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Bakınız rüyada memleketİ görmek rüya tabiri sayfası.

Rüyada babayı ziyaret etmek, babasını ziyaret ettiğini görmek, gerçek hayatınızda bir durum karşısında kendinizi güçsüz hissettiğinizi, babanızdan güç almak veya bir tehlike karşısında onun kanatlarının altına sığınarak korunmak duygusu içinde olduğunuzu gösterir. Ancak babanızın sevgi ve şefkatini uzaktan hissetmek dahi size güç verecek ve bu durumdan kurtulacaksınız şeklinde yorumlanır. Babanın evlendiğini, babayı yeniden evlenmiş görmek, kısmete ve başarılı bir hayata işarettir.

Kız bebek doğurmak, kız bebeği olduğunu, kız çocuk doğurduğunu görmek, kısmet, bereket, bolluk işareti olup rüyada bir kız doğurduğunu gören kimse, sevinçli haber alır, sıkıntıda ise feraha erer. Rüyanızda gördüğünü diğer olaylar günlük yaşamınızdaki kimi endişeleriniz karşısında korunma duygusu taşıdığınızı işaret etmektedir.

“Rüyada Memleketine Gittiğini Görmek” için 2 yanıt

Ben ailem ve akrabalarım köyümüze (memlekete) gittik. Oradan şehir merkezine iniyoruz ama ben ve aralarında sevgilimin de bulunduğu ünlü insanlar (gerçek hayatta öyle ünlüler yok ama rüyamda ünlü imişler.) Lunapark gibi bir yerdeyiz, sevgilimin yanına gidiyorum, bana küsmüş kendimi affettirmek için sarılıp bir şeyler söylüyorum. O sırada ikimizinde sesi ağlıyormuş gibi geliyor. Affediyor normal geziyoruz sonra gezerken tekrar sarılıyorum o sıra da babamlar görüyor. Tüm akrabalarla bizi aramaya başlıyorlar koşarak kaçıyoruz. Sonra babamlar sevgilime sesleniyorlar (ben yanında saklanıyorum , beni görmüyorlar) sevgilime soruyorlar beni, sevgilim beni tanımıyormuş gibi yapıyor. Sonra uyanıyorum zaten. (sevgilim dediğim kişiyi normal hayatımda tanımıyorum.)
18, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutlu.

İlk bakışta sıradan bir sevgiliyi görmek rüyası hissi veren rüyanız aslında derin mesajlar vermekte, reel yaşamınızda şu anda içinde bulunduğunuz ortamdan aşırı bir şekilde sıkılmış olduğunuzu, yaşamınızın dertsiz, kaygısız günlerini özlediğinizi işaret ederken, biraz yaşamın sert şartlarından uzaklaşıp, kendini şımartmaya gerek duyduğunuzu ifade etmektedir.
Bir diğer önemli mesaj ise kendinle barışık, mutlu olmayı bilen bu haline birde sabırlı olmayı kattığında tüm sıkıntıları aşacağını, hedeflerine ulaşacağını işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir