Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Memur Görmek

Rüyada memur görmek neye çıkar?

Merhaba, rüyamda tanımadığım bir kız ve annesiyle beraber gerçekte tanımadığım ama rüyada abi dediğim bir memur kişinin kısmeti için bir eve gidiyoruz, masada oturuyoruz. Memur abim geliyor konuşuyoruz. Fakat ben nişanlıyım diyor. Sonrasını hatırlamıyorum ne anlama geliyor.

Rüyada memur görmek yorumu

Taha selam, lütfen öncelikle rüyada kız istemek sayfasını inceleyin.

Rüyada memur görmek daha çok görülen memurun özelliği ile açıklanmakla birlikte genel anlamda memur birinin görülmesi rüyayı gören kişinin kendini kontrol altında hissettiğini gösterir, birlerinin onu kontrol ettiği ya da belirli bir durumun onu yönlendirdiği düşüncesi taşıdığını ifade eder. Rüyada memur olmak yahut memur olarak çalıştığını görmek sıkıntı, işlerde ilerleyememek, yorgunluk anlamlarına gelir. Gerçek hayatta memur olan birinin kendini rüyada işinin başında çalıştığını görmesi ömrünün uzunluğuna işarettir.

Rüyada nikah memuru görmek bekar için güzel, mutlu bir evlilik işaret ederken evli için ayrılık anlamına gelir. Rüyada nikah şahidi olmak sevdiğiniz birinin evlilik haberi alacağınıza yorumlanır. Nikah memuru olduğunu görmek rüya sahibinin güçlü bir sosyal yönü olduğuna ve bu özelliğiyle sık sık küsleri barıştırıp insanları bir arya getirdiğine ve böylece itibar kazandığına yorulur. Polis memuru görmek rüya tabiri sayfasında yazdığı gibi polis olmak, polis olduğunu görmek, memur olma arzunuzu, devlette görev alma veya devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye istekli olduğunuzu göstermektedir. Rüyada icra memuru görmek gerçek yaşamınızda yaşadığınız bir olaya akıl erdiremediğini veya daha yüksek bir yere ulaşmak için çaba sarf ettiğinizi gösterir. Rüyada icra memuru olduğunu görmek yanlış arkadaşlara sahip olduğunuzu işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir