Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Mendirek Görmek

Rüyada mendirek neye işarettir?

Rüyada mendirek görmekSize gece gördüğüm bir rüyamı anlatmak ve yorumlatmak istiyorum, aslında çok net hatırlamıyorum karışık idi, çözemedim hatırlayabildiklerimi anlatayım, şimdiden teşekkürler.

Rüyamda neresi olduğunu bilmiyorum deniz kenarında bir limandayım, mendirek üzerinden havalandım ve gökyüzüne çıktım, çıkarken aşağıya bakıyorum ne kadar çıkmışım diye, aşağıda bulut görüyorum beyaz renkti sonra daha yükseğe çıkmaya başladım, bir bakıyorum dünyayı görüyorum, o arada ne oluyorsa bir anda bir yerde sıkışmış 2 çocuk soğuk bir yerdeler “hadi sizi götüreyim” diyorum “burası soğuk” diyorum, “yok biz şimdi gelmeyeceğiz” diyorlar, sonra tekrar geri dönüyorum ama nasıl döndüm bilmiyorum.

Rüyada mendirek görmek yorumu

Döndü selam, bu güzel rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim.

Rüyada mendirek görmek rüyayı gören insanın derin kaygılar içinde olduğunu ve kendini güvende hissedeceği bir yer, tutunacak birileri veya bir şey aradığını temsil eder. Rüyada mendireğe çıkmak veya mendirek üzerinde olduğunu görmek kişinin kendini emniyette hissedeceği güzel şeyler olacağına ya da bu konuda sevineceği bir haber alacağına yorulur.

Rüyada gökyüzüne çıktığını görmek çok hayırlı bir rüyadır ve şehadete ve bununla beraber şeref ve övgüye işarettir. Allah’ın (c. c. ) yardımıyla kurtuluşa erer. bir kimse rüyada gökte olduğunu görse, amir olur. Rüyada gökten yere bakmak yükselmeye işaret ederken kaçırdığı bir şey için üzüntü ve keder yaşamayı bırakıp umutla geleceğe bakmak gerektiğine delalet eder.

Mendirek nedir? bir limanın denizden gelecek büyük dalgalardan korunmasını sağlayan dalgakırana denir. Mendirek limandan ayrı olarak denizde limanın bir uzantısı olarak inşa edilebilir. Mendirek deniz kıyılarına dalgakıran aracılığı ile yapılmış limanlar olarak da tanımlanabilir. Dalgakıranların bir tarafı limana bağlıdır ve dalgakıran olarak da işlev görür. Birçok limanın mendireğinin liman içine kalan kısmı da bağlama amacıyla kullanılır. Mendirekler liman gibi yerlerde yapıları ve deniz araçlarını korumak amacıyla oluşturulan su engelleridir. Yapı malzemesi olarak metal, betonarme ya da ahşap bile olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir