Rüyada Menekşe Gülü Görmek

Rüyada menekşe gülü nedir?

Rüyamda kız kardeşim, benim kızım, yeğenlerim alışveriş merkezindeyiz, eski eşimle barışacağız. Eski eşim elinde şık bir saksıda menekşe gülü ile yanımıza geliyor fakat kardeşime nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum. Kızım için barışıyorum ve kızım mutlu, o anda eski eşimin beraber olduğu kadını görüyorum hayal meyal, elinde evraklarla geliyor, eski eşime “ben seninle olduğum için kocam beni boşadı” diyerek beraber yaşadıkları evden çıkmayacağını söylüyordu, karışık duygulu bir rüyaydı ama ben en çok kızım mutlu olduğu için içim rahattı. 41, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor, normal.

Rüyada menekşe gülü yorumu

Değerli kardeşim, görmüş olduğun rüya eski eşinle aranızda halletmeniz gereken bazı meseleler olduğunu simgelerken, iki olgun insan gibi bir araya gelip konuşmayı başardığınızda hayırlı gelişmeler olacağını temsil etmektedir.

Rüyada menekşe gülü görmek aşk ve bağlılığı, sadakatin sonsuz olduğu anlamındadır. Eski eşinin size menekşe gülü getirmesi aslında onun size olan sadakatini temsil etmektedir. Lütfen ileride gelişmeleri buraya ekler misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir