Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Mercedes Görmek

Rüyada mercedes görmek neye çıkar?

Rüyada mercedes görmekRüyamda bir asker gönderme kutlamasına gidiyorum, açıklı meydan gibi bir alanda büyük bir yer üstelik çok kalabalık , altımda lamborgini tipi siyah bir mercedes var,  yavaş yavaş kalabalığın arasından geçiyorum, akrabalarım da var, dışarıdakı bakışlardan rahatsız oluyorum, arabanın camlarını içerisi görünmesın diye otomatik koyulaştırıyorum  ama sonra tekrar açık renk yapıyorum.

Bazen arabamı kırmızı renge bazende beyaz renge döndürebiliyorum, genelde siyah olarak kullanıyorum, arabayı yavaş sürüyorum sonra bir yere park ediyorum o sırada arkadaşlarım geliyor bana iş teklifi yapıyorlar, başka işte çalıştığım için ikilemde kalıyorum. bunların anlamı ne olabilir

Rüyada mercedes görmek yorumu

Hakan selam. Gönderdiğin rüya gerçek hayatında aslında ayakları yere basan, kişiliği gelişmiş, kendi kararlarını kendisi veren bir karaktere sahip bir insan olduğunu fakat bazı zamanlar bu güzel yönlerini unutup, senden beklenmeyen şeyler yaptığını ya da etrafının yönlendirmesine kolay kapıldığını ifade etmektedir. Sadece çevrenin dolduruşuna gelme huyunu çözersen önünün açık olduğunu simgelemektedir.

Rüyada mercedes görmek rüya sahibinin kişiliği gelişmiş, hayatta ne istediğini bilen, adımlarını dikkatli atıp, ayağını yere sağlam basan biri olduğuna rivayet edilir. Rüyada mercedes kullanmak kişinin emeklerinin karşılığını almasına, yaptığı yatırımların kendisine yüksek kar olarak geri döneceğine, bu karlı işler sayesinde yeni atılımlarda bulunup yeni işlere gireceğine işaret eder. Kısmet açık, sürekli olacağına alamet eder.

Mercedese binmek rüyayı gören kişinin güçlü birinden destek göreceğini ve bu sayede bir sıkıntısını çözeceğini temsil ederken mercedese bindiğini görmek aynı zamanda kişinin dayısı, halası ya da anne kısmından bir kuzeninden maddi bakımdan beklemediği bir destek göreceğine yorulur. Rüyada mercedes almak rüya sahibi insanın çevresinde bulunan kendinden yaşlı, tecrübeli, görmüş geçirmiş birine akıl danışacağını gösterir ve bir konu üzerinde yapacağı fikir alışverişi yapılacağı ve alacağı nasihat ile işlerini yoluna koyup, rahata ereceğine delalet eder.

“Rüyada Mercedes Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda siyah lux bir mercedesi park etmeye çalışıyordum fakat çarpma korkusuyla inip elimle park ettim. Araba oyuncak araba şeklinde elimdeydi. Düzgün bir şekilde park etmek istediğim yere koydum. teşekkür ederim. 41, Kadın, bekar, serbest.

Meral merhaba, Rüyada mercedes görülmesi rüya sahibinin kişiliği gelişmiş, hayatta ne istediğini bilen, adımlarını dikkatli atıp, ayağını yere sağlam basan biri olduğuna rivayet edilir. Arabayı park etmek ise ne istediğinizi, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade eder. Bunun başka bir yorumu ise enerjinizi gereksiz, sonuçsuz çabalara harcadığınızı, bunun yerine daha yararlı şeylere vakit ayırmak gerektiğine yorulur. Gücünüzü ve yeteneklerinizi başka alanlara yönlendirmeniz gerektiğini veya faydasız işlere çaba harcadığınıza işaret eder. Ancak rüyanın devamında gelişen olaylar, sizin gibi karakteri oturmuş birinin dahi hayatta kafa karışıklığı yaşayabileceğini akıldan çıkarmamak gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir