Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Mercimek Görmek

Rüyada mercimek görmek neye işaret eder?

Rüyamda kendimi hoşlandığım çocuğun evinde (aynı zamanda akraba oluyoruz) elimde hortumla su tutup yıkadığımı gördüm . Sonra bir odanın kapısından odaya bakıyorum, o esnada hoşlandığım çocuğun annesi geliyor ve “burası onun odası” diyor, odanın içinde yerden biraz yüksekte (tuvaletinde altı bir demirle tutturulmuştu sanki) alaturka tuvalet gördüm ve bu beni çok şaşırttı, o anda içimden”etrafa sıçramaz mı” diye geçiriyorum, emin değilim ama tuvaletin yanında (tuvalet biraz yüksekte aşağı tarafında içinde mercimek bulunan 5 kg civarı bir mercimek torbası içinde yeşil mercimek vardı, bu arada tuvaletin içi temizdi. Bu ara evleri şuan oturdukları eve göre eskidi . eski evlerine daha fazla benziyordu.

Derken başka bir odanın içinde daha tuvalet vardı.  Daha sonra ben odaların koridoru evi hortumla yıkadığım esnada yere akan suya sümkürüyorum, burnundan bütün hastalık iltihabı atarmışcasına sinüslerimin içini boşaltma gibi hissediyorum. Daha sonra normal kullanılan (Oda İçinde değil) bir tuvalet gördüm orası biraz kirliydi ama koku ya da dışından falan değil hani evi yıkadığında birikmiş toz falan olur ya onun gibi , teşekkür ederim şimdiden

Rüyada mercimek görmek neye yorulur?

Rüyanızın ana unsuru tuvalette gördüğünüz yeşil mercimektir. Çünkü normalde mercimeğin tuvalette olmaması gerekir. Rüyada mercimek görmek bir yakınınızın  aşk hayatınıza yönelik komplo kurduğuna yorumlanır. Mercimek yemeği görmek ticaret kayıp yaşamayı, mutsuz ev yaşamı veya aileler arasında kavgalar gösterir. Rüyada mercimek yemek rüyayı görenin sorunlarla yüzleşmeyi reddettiğini ve bunun yerine sorunları göremezlikten gelmeyi tercih ettiğini gösterir.Mercimek ayıklamak, mercimek temizlemek uyanık hayatınızda tatsız bir olayı çözmek için uzun bir yolculuğa çıkacağınızı tarif eder. Mercimek pişirmek, mercimek pişirdiğini görmek refah ve zevkleri ifade eder.

Rüyada kırmızı mercimek görmek kök, bağ, doğurganlık anlamlarını simgeler. Rüyada kırmızı mercimek yemeği görmek ya da kırmızı mercimek yemek aile bağlarına sıkı sıkı bağlı olduğunuzu temsil eder. Rüyada mercimek çorbası pişirmek veya içmek büyümeye işaret olup, ailenizin çoğalacağını gösterir, Çocuk haberini işaret eder.

“Rüyada Mercimek Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir