Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Merdiven Temizlemek

Rüyada merdiven temizlenmesi neye delalet eder?

Öncelikle iyi günler, iyi çalışmalar dilerim. rüyamın ilk bölümünü hatırlamıyorum fakat bir yerden sonrası şöyle : Bir arkadaşımla MERDİVEN temizliyoruz çünkü orada bir sürü insan oturup bir şeyler konuşmuşlar, sonrada bir sürü insan merdivenleri temizlemeye başlıyor, en önde ben yukarı doğru çıktıkça bir basamaktaki çöpleri alttakine atıyorum, herkes bir basamak çıkıp kendi çöpünü bir alt basamağa süpürüyor.

insan çöpünden çok kedi kakası var basamaklarda, yeni, eski. En sonunda bu iş için para alıyoruz ama para arkadaşımda kalıyor. sonra çok çişim geliyor ve etrafımızda bir sürü tuvalet olduğu halde ışıkları açamadığım için tuvaletimi yapamıyorum, zaten bir sürü pencere var ve bir sürü insan görebiliyorum, tuvaletimi yapmaktan vazgeçip ELLERİMİ YIKAMAK istiyorum, MUSLUK tarafı aydınlık, önünde pencere var ve az önce sevişmeleri üzerine konuşan bir çift var, ben buz gibi suyla ve sabunla ellerim yıkıyorum, önce sol elime büyüyen damlalar halinde KAN oturuyor, derimin altında fakat rengini net görebiliyorum . Derken sağ elime bakıyorum oda kanlar içinde hasta mı oldum derken bir anda kan çekiliyor ve birkaç saniye içinde ellerim normale dönüyor.

Kimden: hurşit
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaşınız: 27
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: çeşme , kan

Rüyada merdiven temizlemek nasıl yorumlanır?

Hurşit merhaba, rüyanız bu haliyle yorumlanamaz. sakin kafa ile okuduğunuzda sizde bunu görebilirsiniz. Dilerseniz ana unsurların anlamlarını sıralayıp, bu bilgileri içinde bulunduğunuz ruh haliyle bir arada değerlendirerek mesajı tespit etmeye çalışabilirsiniz.

Rüyada merdiven görmek hayatın iniş ve çıkışlarını gösterirken her türlü duruma karşı hazırlıklı olmayı işaret eder.

Temizlik yapmak veya rüyada temizlik yaptığını görmek, hayatınızdan negatif şeyleri atacağınızı ve önemli problemlerinizin üstesinden geleceğinizi işaret eder. Hayatınızda yeni bir döneme girdiğinizi ifade eder.

Rüyada tuvalet görmek hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Tuvalet ihtiyacı, tuvalete girmek, tuvalete gitmek üzerinizdeki kimi gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgeler. Tuvaletin şekli ve temizlik durumu yorumda en önemli unsurdur. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tuvalet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Merdiven Temizlemek” için bir yanıt

Günaydın, teyzem ve annemle merdivenleri heyecanla çıktık, eski müdürümün yanına koşarak girdim, saçlarımı boyadı kaşlarımı boyadı kaldırdı, saçıma çekil verdi meger evleniyormuşum, gelinlik giydim adım atıyorum yerden 3-4 tane lastiklenmiş para destesi buluyorum, damat kim? kimle evleniyorum hiç bilmiyorum ama cok mutluydum, teşekkür ederım şimdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir