Rüyada Merdiven Yıkamak

Rüyada merdiven yıkamak neye işarettir?

Merhaba, rüyamda rahmetli annemi görüyorum, eski evimizdeyiz. Ben anneme sesleniyorum birlikte gezmeye gitmek için ama sonra bakıyorum ki annem hazırlanmış abimlerle gidiyor. Ben üzülüyorum, anneme “neden benimle gelmiyorsun” diyorum ama annem meğer duymamış benim söylediğimi, ondan abimlerle gidiyormuş, “duymadım ben seni” dedi.

O sırada ben merdivenleri yıkıyordum ve abim geçti yanımdan, merdivenleri yıkamamdan memnun bir ifadeyle baktı. sonra teyzem geldi “hadi pınar gel biz gidelim seninle gezmeye kızım” dedi. o sırada annemi gördüm, söylemeye utanıyorum şimdi ama müstehcen yerinde kakalar görüyorum. O sırada uyandım ( bu rüya iyi mi kötümü anlamadım şimdi ben, özellikle annemi görmeyi istemiştim rüyamda, sıkıntılı bir dönemdeyim çünkü ama bu şekilde görmenin ) Teşekkür ederim.

Rüyada merdiven yıkamak neye yorulur?

Hatice selam,

Rüyada ölmüş anneyi görmek, vefat etmiş anneyi görmeniz, annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Rüyada rahmetli anne ile konuşmak, ölü anne ile konuştuğunu görmek gerçek yaşamınızda annenize doyamadığını, ona son kez güle güle demek için son bir fırsat olarak hayalinizi kullandığınızı gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada merdiven görmek hayatın iniş ve çıkışlarını gösterirken her türlü duruma karşı hazırlıklı olmayı işaret eder. Rüyada merdiven yıkamak ise hayatınızdan negatif şeyleri atacağınızı ve önemli problemlerinizin üstesinden geleceğinizi işaret ederken yaşamınızda yeni bir döneme girdiğinizi ifade eder. Mühtehcen yerde kaka görmeniz yakın bir zamanda beklemediğiniz, büyük miktarda para geçeceğine işarettir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir