Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Merdiven Yıkamak

Rüyada merdiven yıkamak neye işarettir?

Merhaba, rüyamda rahmetli annemi görüyorum, eski evimizdeyiz. Ben anneme sesleniyorum birlikte gezmeye gitmek için ama sonra bakıyorum ki annem hazırlanmış abimlerle gidiyor. Ben üzülüyorum, anneme “neden benimle gelmiyorsun” diyorum ama annem meğer duymamış benim söylediğimi, ondan abimlerle gidiyormuş, “duymadım ben seni” dedi.

O sırada ben merdivenleri yıkıyordum ve abim geçti yanımdan, merdivenleri yıkamamdan memnun bir ifadeyle baktı. sonra teyzem geldi “hadi pınar gel biz gidelim seninle gezmeye kızım” dedi. o sırada annemi gördüm, söylemeye utanıyorum şimdi ama müstehcen yerinde kakalar görüyorum. O sırada uyandım ( bu rüya iyi mi kötümü anlamadım şimdi ben, özellikle annemi görmeyi istemiştim rüyamda, sıkıntılı bir dönemdeyim çünkü ama bu şekilde görmenin ) Teşekkür ederim.

Rüyada merdiven yıkamak neye yorulur?

Hatice selam,

Rüyada ölmüş anneyi görmek, vefat etmiş anneyi görmeniz, annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Rüyada rahmetli anne ile konuşmak, ölü anne ile konuştuğunu görmek gerçek yaşamınızda annenize doyamadığını, ona son kez güle güle demek için son bir fırsat olarak hayalinizi kullandığınızı gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada merdiven görmek hayatın iniş ve çıkışlarını gösterirken her türlü duruma karşı hazırlıklı olmayı işaret eder. Rüyada merdiven yıkamak ise hayatınızdan negatif şeyleri atacağınızı ve önemli problemlerinizin üstesinden geleceğinizi işaret ederken yaşamınızda yeni bir döneme girdiğinizi ifade eder. Mühtehcen yerde kaka görmeniz yakın bir zamanda beklemediğiniz, büyük miktarda para geçeceğine işarettir.

“Rüyada Merdiven Yıkamak” için 2 yanıt

Sevgiliyle ele ele tutuşarak merdiven çıkmak
Merhabalar. İsmim Gökhan, ben geçenlerde rüyamda kendimi gördüm, böyle büyük bir merdiven var, üstüm bembeyaz ve yukarı doğru çıkıyorum. Tam çıkarken sağ elime birden bakıyorum elimden birisi tutmuş yavaşça aşağıdan yukarı doğru baktım ve benim sevgilim bembeyaz bir elbise vardı üzerinde, elimi sımsıkı tutmuş birde baktım ki hamile, bana bakıyor “aşkım haydi çıkalım” diyor, bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim ve saygı duyarım, şimdiden çok teşekkürler, iyi ki varsınız.

Rüyada merdiven çıkmak güzel bir iş yapıp, daha fazla itibar, ün ve yüksek makama ulaşmak olarak yorumlanır, bakınız merdiven rüya tabiri sayfası. Kıyafetinin bembeyaz olması aydınlık günlere işarettir. Sevgilini görmek aslında senin mutlu olmayı bilen iyi karakterli biri olduğunu simgelerken onun hamile olması ise hayatta önemsiz meselelerle vakit kaybetmemek gerektiğine delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir