Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Merdivende Beyaz Fare Görmek

Rüyada merdivende beyaz fare ne demektir?

Rüyamda ablamla eve doğru yürüyoruz. Eve yaklaşmışız ve evin önünde beyaz mermerden merdiven var. Merdivenlerin orada da bir sürü beyaz fare var ve üzerimize koşup bacak aramızdan geçiyorlar. Farelerden bir tanesinin burnu domuz burnu. Çevremizde bir sürü yemyeşil ağaç var ve en çok çam ağacı dikkatimi çekiyor. Sonra birden yağmur yağıyor ve ağaçların sadece yukarı kısımları gözüküyor. Ablama “buradan sonrasını yüzerek geçeceğiz” diyorum ve merdivenlere doğru yüzüyoruz. Tam merdivenlerin üzerine çıktığımızda farelerden 2 tanesi hızla bana doğru gelip biri bacağımı ısırıyor ve ısırma acısıyla uyanıyorum.

Takma isim : RUZ
Yaşınız : 42
Cinsiyetiniz : KADIN
Medeni durum : EVLİ
Mesleğiniz : BİLGİSAYAR EĞİTİMİ
Ruh haliniz : TEDİRGİN, KARARSIZ

Rüyada merdivende beyaz fare görmek tabiri

Bu enteresan rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Rüyanız bir rüyada merdivende fare görmek başlığından çok daha derin anlamlar taşımaktadır. Önce unsurların anlamlarını inceleyelim. Rüyada mermer merdiven görmek hayatta gerçekleşebilecek iniş ve çıkışların size zarar vermeden gerçekleşeceğini işaret eder.

Rüyada beyaz fare görmek dost ve arkadaş seçiminde daha seçici davranmanız gerektiğine delalettir. Bu oldukça önemli bir rüyadır. Beyaz renk her zaman aydınlığı, güzelliği işaret eder. Siz yaşamınızda aslında iyi olmayan birini, sadece güzel göründüğü için arkadaş olarak seçmiş olabilirsiniz, halbuki rüyanız diyor ki “sadece dışa değil, öze de bakmak gerekli”. Sonuç olarak bu rüya arkadaş seçiminin önemini işaret eder.

Rüyada çam ağacı görmek şans, yeni umutları, büyük beklentileri ifade eder. Rüyada canlı, yeşil, sağlıklı bir çam ağacı yaşamınızda şanslı bir döneme girdiğinizi ifade eder. Rüyada yağmur görmek güzeldir. Daima iyiye yorumlanır. Bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir.

Rüyanızda bir farenin sizi ısırması, bir farenin ısırdığını görmek, gerçek yaşamınızda size avantaj sağlayacak kimi fırsatları teptiğini gösterebilir veya nimet yokluğu anlam taşır. Bu rüyayı gördüğünüzde hemen bir durum değerlendirmesi yapmanız nimet yokluğuna neyin yol açtığını araştırmalı, hangi fırsatı kaçırdığınızı tespit etmeli, bundan sonra böyle hatalar yapmamak için neye dikkat etmeniz gerektiğine karar vermelisiniz diye yorumlanır.

Sonuç olarak gördüğünüz rüya; gerçek hayatınızda aslında şanslı bir dönemde olduğunuzu ancak arkadaş seçimi ve fırsatları değerlendirme gibi konulara biraz daha dikkat göstererek her şeyin daha iyiye gideceğine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Merdivende Beyaz Fare Görmek” için 2 yanıt

Rüyada dans eden beyaz fareler görmek
20 yaşındayım, rüyamda 5,6 beyaz fare yan yana dizilmiş banyomuzda dans ediyorlardı, onları izlerken korkudan onları öldürmek istedim. Sonra ellerim ile banyonun suyu aktığı yere sıkıştırdım hepsini fakat sığmadılar, bazıları kanadı ve öldü. Bana yardıma gelen kuzenim fareleri aşağı bastırırken uyandım. Bu ne anlama gelir? rüyada fare öldürmek neye tabir edilir?

Elif merhaba,
Gördüğünüz fareler, içinizdeki korku, uysallık, değersizlik ve kendine güven eksikliğini göstermektedir. Yetersizlik duyguları ve çevrenizdekilerle kendinizi kıyaslamanız sonucu korkularınızın arttığını temsil etmektedir. Rüyada beyaz fare görmek, Dost ve arkadaş seçiminde daha seçici davranmanız gerektiğine delalettir. Rüyada fare öldürmek istemeniz ve bazılarını öldürmen ise yaptığın bir hatada dolayı yaşadığın vicdan azabından kurtulmak istediğini göstermektedir. Yardıma gelen kuzenin ise, vicdan azabından kurtulman konusunda sana yardım edecek birileri olduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir