Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada merdivende oturmak

Rüyada merdivende oturduğunu görmek neye çıkar

Rüyada merdivende oturmakRüyamda merdivenin 5. basamağında oturuyordum. Annem tek başına hacca gidecekmiş. Bende başım önde “annem hacca giderse ben tek başıma ne yaparım” diyorum. O sırada dayım teyzem yeğenler geldiler. Birbirlerini öptüler Kimse beni öpmedi. Ananem (rahmetli) bankta oturuyordu. Bana elindeki eşyaları sararken araya konulan yuvarlak içi su dolu patlamalı baloncuklardan verdi. Ben bunları patlatıyorum sende yap dedi, sinirlendim hepsini patlattım attım. Annemi göremedim, panikledim. Sayın admin annemin başına kötü bir şeyler mi gelecek. Allah Korusun ölüm gibi. Cevabınızı bekliyorum. 40, Kadın, Bekar, Muhasebeci, Ruh hali :Korkmuş, Selamlar.

Rüyada merdivende oturmak yorumu

Rüyada merdivende oturmak rüyayı gören kişinin iniş çıkışları karşısında yorgun düştüğünü ve bu yüzden bazı şeylere bir süre ara verip kafasını dinlediğini ifade eder. Beşinci basamakta durmanız kişinin beş duyusuyla alakalı bir konu olduğunu temsil etmektedir. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise yorgunluğun sizde yarattığı stres ve karamsar ruh halini yansıtmakta, tamamen içinde bulunduğunuz ruh halini yansıtmaktadır.

Bir büyüğünüz olarak sabır, dua ve pozitif düşünerek, her şeyin hayırlısını dileyerek bu karamsarlıktan kısa zamanda çıkacağınıza inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir