Rüyada Merdivenden Düşmek

Rüyada merdivenden düştüğünü görmek neyi anlatır?

Selam, rüyamda annemle biri daha var, bir binada bir yere gitmeye çalışıyoruz, öndeki kişi cam gibi bir yerden dışarı acelece çıkıyor, annemde peşinden, ben “dur düşersin” diyorum o sırada annemin ayağı kayıyor ve apartman boşluğu gibi bir yerden aşağı düşüyor.

Hemen yanına iniyorum, burası bir hastane ve temizlik işçisi var “biri düştü” diyorum, “evet aşağıda” diyor, yanında köpek var yaklaşamıyoruz, bir bakıyorum annem yerde can çekişiyor, yanında da köpek, adama diyorum “polis çağırın köpeğin sahibini bulun”, umursamıyor bende adamla kavga ediyorum, elimde sopayla tam ona vururken polisler geliyor ve uyandım, bunun anlamı ne

Rüyada merdivenden düşmek tabiri

Rüyada düşmek, düştüğünü görmek kendinizi çok zorladığına işaret eder. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak olan bakış açınızı kaybettiğiniz anlamına gelir. Kendi yargı ve kararlarınıza güveninizin kalmadığını anlatır. Düşen kişi anneniz olduğu için bu açıklama onu ilgilendirmektedir.

Rüyada hastane görmek, hastahaneye gitmek, hastahaneye girmek fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder. Rüyada köpekler, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir. Rüyadaki köpek ise, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Rüyada kavga etmek, kavga çıkarmak, kavga ettiğini görmek iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade eder.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir