Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Merdivenlerden Çıkmak

Rüyada merdivenlerden çıkmak neye işaret eder?

Merhaba, kapıcı olan bir akrabamızın evine gitmek için dar ve uzun bir merdivenden yukarıya doğru cıkmaya basladık, yanımda amcam vardı, çok yükseklere cıkmıstık, asagıya baktım ve korktum çok yuksekti, sendeledim “amca çok yuksek düscem” filan dedim, amcam tuttu kolumdan “düşmezsin merak etme” dedi ve tepeye ulastık. Yukarısı teras gibiydi, gayet iyi idi, kristaller falan vardı, herkes oturmus bakıyordu. asagıya baktım ve bulutlardaydık neredeyse, asagıda da ınsaat gibi bir şey vardı. nasıl ineceğimi düşünürken uyandım. (yorumlamadan önce hayrolsun dermisiniz)

Rüyada merdivenlerden çıkmak nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda büyük sıkıntıları, engelleri aşıp, hedefinize doğru emin adımlarla ilerlemekte olduğunuzu işaret etmektedir. Bu konuda rüyada merdiven görmek sayfası ilginizi çekebilir. Rüyanızın verdiği önemli mesajlardan biri, hayatınızda ilerlemeye devam ederken geçmişi, deneyimleri her zaman aklınızda tutmaya devam etmenizdir.

Rüyada kristal görmek rüyayı gören kişinin işlerinizin düzgün gitmemesine veya ilişkisinde sorun yaşamasına delalet eder.

“Rüyada Merdivenlerden Çıkmak” için 2 yanıt

Otobüste oturuyordum, yanımda babam ve bayan vardı, bayandan rahatsız olduğumu sanki babamla aralarından bir şey var gibi hissettim, o sırada otobüsün önünde bir sürü merdiven basamağı vardı ve otobüs hızlıca gidip yan döndü ve basamaklardan yukarı hıp hızlı çıktı herkes sıradan bir şeymiş gibi davranıyordu. şimdiden teşekkür ederim

Admin merhaba,rüya gönder butonu aktif olmadığı için buraya yazıyorum,rüyamda gri beyaz karışık(gri hakim)renkte bikaç tane güvercin gördüm,sadece duruyorlardı başka bişey hatırlamıyorum,bir önceki günde rüyamda merdiven çıkmaya çalışıyorum fakat çok korkuyorum zorlanıyorum basamakta kaldım biraz,sonra patronum neden oturuyosun filan demesiyle kaltım ve hiç zorlanmadan çıktım basamakları,sonra bir evde badana oluyordu bu kadar yorumlarsanız sevinirim,2 rüya oldu fakat gönderemedim normal yolla,teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir