Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Mermer Merdiven Görmek

Rüyada mermer merdiven görmek neye işaret eder?

İş yerinde birlikte çalıştığım ve çok iyi anlaştığım amirim ile birlikte ankara merkezimize gitmişiz. Kalabalık bir şekilde iş yerinden çıkılıyor.

Ankara merkezimizde görevli arkadaşımın 2 çocuğu var sözde. Biri küçük çocuk arabasında sürüyorum diğeri büyük, elinde bir sakatlık var sanki. Uzunca bir yürüyüşten sonra oldukça dik ve mermerden yapılı bir merdivenin başına geliyoruz. Merdivenin başından baktığımda aşağıda ova görünüyor. Dik merdivenlerden inmemiz gerekiyor. Oldukça yaşlı bir teyzeye yardım etmek için merdivenlerden bir kaç basamak iniyorum ve teyzenin elini tutuyorum, arkadaşım merdivenin başında kalıyor çocuklar ve bebek arabası ile birlikte.

Sonra kendimizi bir kalabalığın içinde buluyoruz. Burası çocuklu arkadaşımızın eviymiş, buraya oy kullanmaya gelmişiz sözde. İçeri girişte kurulmuş yuvarlak yemek masası var. Masada kıymalı patates yemeği var tabaklarda. Yemek masasının yanından geçip oy kullanılacak odaya geçiyoruz. Belli bir kişiye oy vereceğiz. oy pusulaları çok ufak sanki gazete kağıdından.

Poşetin içinden oy pusulasını bulamıyorum. Sonra oy vereceğimiz kişinin adı ne onu yazayım diyorum, oy verilecek kişinin adı melike imiş. Oy kağıdına o adı yazıp katlıyorum ve kutuya atıyorum. (not rüyayı gördüğüm gecenin akşamında iş yerine bir kişinin tayininin çıktığı haberini almıştım. iş yerimizde 4 kişi için masa var. toplam 5 kişi oluyoruz. 1 kişi gidecek o ben miyim endişesi ile uykuya daldım)

Rüya temaları : Ankara, çocuk arabası, elinde sakatlık, Oldukça yaşlı birini görmek, teyzeye yardım etmek, bebek arabası, oy kullanmaya gitmek, oy kullanmak, yuvarlak masa, yemek masası, kıymalı patates yemeği, oy pusulaları, gazete kağıdı, Oy kağıdı

Rüyada mermer merdiven görmek neye yorulur?

Rüyada merdiven görmek gerçek yaşamda yaşadığınız, yaşayacağınız dertleri, sorunları işaret eder. Merdiven inmek çok güzel bir fırsatı kaçırmak anlamına gelir. Rüyanız yaşamınızda güzel bir fırsatı kaçırdığınızı ifade etmektedir. Rüyada mermer merdiven görmek hayatta gerçekleşebilecek iniş ve çıkışların rüya sahibine zarar vermeden oluşacağına işaret eder, bakınız mermer rüya tabiri sayfası.

Sonuç olarak gördüğünüz rüya önünüzdeki günlerde bazı seçimler yapmak, kararlar vermek durumunda olduğunuzu, verdiğiniz mücadele sonucunda başarıya ulaşacağınıza ve bu başarınızın daimi olacağına işaret etmektedir..

“Rüyada Mermer Merdiven Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda okuldayım ve hangi sınıfta olduğumu bilmediğim için merdivenlerden yukarı çıkıyorum, son katında da beyaz bir gelinlik görüyorum, 17 yaşındayım, bekarım, Öğrenciyim,

Berna merhaba, Rüyada okulda olman, yeni bilgiler edineceğini ve bu bilgilerle hayatını yeniden yönlendireceğini işaret etmektedir. Hangi sınıfta olduğunu bilememek ise önündeki kendini geliştirme imkanlarının farkında olmadığını simgelemektedir. Rüyada merdiven çıkmak güzel bir iş yapıp, daha fazla itibar, ün ve yüksek makama ulaşmak olarak yorumlanır. Merdiven çıkmanız enerji ve canlılık işaret eder. Bu rüya alternatif olarak daha başarılı olmak için kabuğundan çıkmak ve daha sosyal olmanız gerektiğini ifade edebilir. Rüyada beyaz gelinlik görmek saflığı, mükemmellik, barış, masumiyet, haysiyet, temizlik, farkında olma ve yeni başlangıçları temsil eder. Bu rüya aynı zamanda yaşam üzerine yeni bir bakış açısına sahip olmaya başladığınızı gösterir. Doğu kültürlerinde beyaz renkte olanı ölüm ve yas ile ilişkilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir