Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Meryem Anayı Görmek

Rüyada Meryem Anayı görmek neye delalet eder?

Merhabalar ben 23 yaşında bir devlet kurumunda çalışan biriydim, fakat birkaç hafta önce işimi bırakıp Ankara’ya ailemin yanına döndüm. Bu rüyayı da işimi bırakıp bırakmamak konusunda karar vermeye çalışırken ve büyük bir bunalımın ortasında gördüm.

Rüyamda annem ile birlikte oturduğumuz sokakta duruyorduk. Daha sonra ilerde bir kalabalık gördüm. O tarafa doğru yürüdüğümde ayin yaptıklarını gördüm, çok virane bir yerdi ve dua ederek yeri kazıyorlardı. Daha sonra bir tabut çıkardılar ve tabutun içinden beyaz elbise giymiş bir kız çocuğu çıktı. Herkes çocuğun Hazreti Meryem ana olduğunu söylüyordu. Sonra uyandım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada Meryem Anayı görmek neye yorumlanır?

Merhaba, rüyanın ana unsurları ayin, virane yer, yer kazılması, tabut, kız çocuğu, Meryem anadır.

Rüyada ayin görmek gerçek yaşamınızda maddi veya manevi tatmin elde etmek, hedeflere ulaşmak için daha fazla özveride bulunmak gerektiğini simgeler. Bu rüya aynı zamanda ani bir gelişme sonucu kendini tanıma ve keşfetme konusunda önemli bir ilerleme sağlayıp, yeni sorumluluklar alacağınızı ifade eder.

Rüyada virane yer görmek uyanık yaşamınızda bir tehlike işaretidir ve sizin uyanık hayatta kimi tuzaklarla karşılaşma ihtimaliniz olduğunu simgeler.

Yerin kazılarak tabut çıkarıldığını görmek hoş mesaj vermez, çevrenizle kimi anlaşmazlıklar, sorun ya da tartışma yaşayacağınızı simgeler.

Beyaz elbiseli kız çocuğu görmeniz iyidir ve bir önceki satırda yazan sorunları kısa sürede aşacağınızı, hayırlı ve bol kazançlı döneme girdiğinizi simgeler.

Rüyada Meryem Anayı görmek, bolluk ve refah içinde mutlu, huzurlu, sıkıntı olmadan bir yaşam sürmek anlamına gelir.

“Rüyada Meryem Anayı Görmek” için bir yanıt

Merhaba.ben 20 yaşında hukuk öğrencisiyim.rüyamda herhangi bir evlilik veye ilişki olmadan hamile olduğumu bunu insanlara nasıl açıklayacağımı ama meryem ana gibi hiç bir şey olmadan böyle bir şeyin nasıl olduğunu düşünüyordum.Kendimi meryem anaya benzetmek beni sevindiriyordu ama çıkmazda hissediyordum kendimi.tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir