Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Mesaj Almak

Rüyada mesaj aldığını görmek ne demek?

Merhabalar. Rüyamda yaklaşık 6 ay önce beni terk eden erkek arkadaşım bir arkadaşa bana iletmesi için bir mesaj gönderiyor internetten. Notu ise küçük bir kağıda kendi el yazısıyla yazmış, daha sonra kağıdın fotoğrafını çekip arkadaşa atmış. Arkadaş bana notu gösteriyor ama biraz da kızıyor bana “hala onunla tekrar bir araya gelmeye çalıştığımı, ayrılığın üstünden gelemediğimi” düşünerek. O nottan önce benim ona bir şey yazdığımı, notun bana cevap olarak geldiğini sanıyor sanki ama öyle değil. Hiç bir şey yazmamıştım. Notta “Seni öyle çok seviyorum ki. Ama maalesef aramızda yaş farkı var.” diyor. Bir daha benimle asla konuşmayacağını düşünürken bu notu almak ve beni sevdiğini bilmek mutlu ediyor. El yazısına bakıyorum. Öyle pek güzel değildi. “Acaba ben ona nasıl bir yazıyla cevap versem; eğik mi, düz mü, küçük mü?” diye düşünüyorum. Ama notumu yazamadan uyandım.

Ondan 5 yaş küçüğüm. Benden ayrılmadan önce bu yaş farkını hiç problem yapmazdı, aksine bayanın erkekten küçük olması gerektiğini söyleyip gayet memnun bile olurdu bu durumdan. Rüyamda ayrılık nedeni olarak bunu belirtmesine çok şaşırmıştım. 6 ay geçti ama hala alışamadım bu ayrılığa. O yüzden tahminimce pek bir manası olmayan bilinçaltı rüyalarından birisi ama yine de yorumlarsanız sevineceğim. Teşekkür ediyorum, iyi günler. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada mesaj almak tabiri

Değerli arkadaşım, rüyanız tipik bir eski sevgiliyi görmek ya da eski erkek arkadaşı görmek rüyasıdır. Lütfen bu sayfaları inceleyin. Bu rüyada baskın olan unsur onun sana gönderdiği mesaj ve bu mesajın el yazısı ile yazılmış olmasıdır.

Rüyada mesaj almak mesajın niteliği biliniyorsa ona göre yorulur ancak genel anlamda hayatınızda yapacağınız değişikliklere işaret eder. Rüyada mesaj aldığını, mesaj geldiğini görmek rüya sahibinin amaçlarına ulaşmak için sabırlı olması ve bir süre daha sıkı çalışıp sonucu beklemesi gerektiğine yorulur. Bu rüya öte yandan kişinin verdiği emeklerin Allah katında olumlu karşılık bulacağına ve onların boşa gitmeyeceğine ve hakkında müjdeler rivayet edilir. Rüyasında bir mesaj alan kişinin varsa borcu biter, günahı bağışlanır. İlahi bir mesaj almak ise İslami bakımdan çok çok hayırlı bir rüya olup ve rüyayı görenin tüm isteklerinin kabulüne, bugüne değin gerçekleşmesi için Allah’a dua ettiği her durumun gerçekleşeceğine ve kişinin bundan sonra yaşamında mutluluk, huzur, zenginlik ve bereketin sürekli olacağına rivayet edilir.

“Rüyada Mesaj Almak” için 5 yanıt

Merhaba, ruyamda sevdigim adam kiz kardesime mesaj atmisti “lutfen bulusalim” diye, sevdigim adamin baska birine mesaj atmasi ne demek? 29, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Bu tür rüyalar değerli rüyalardır ve rüyadaki olayları net görmek – hatırlamak çok önemlidir. Rüyanız ilk bakışta sevdiğiniz adamın sizi kız kardeşiniz ile aldattığı gibi algılanmaktadır. Halbuki;
Rüyada sevdiğin adamı görmek, onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz hususunda bilgiler verir.
Buradan yola çıkılırsa
* siz gerçek hayatta ona karşı bir güvensizlik duyuyorsanız bu güvensizliğinizin (hem de ileri derecede) simgesidir.
* siz ona tam güvenip, onu sevip, sayıyorsanız, o zaman bu mesaj sevginizin, güveninizin işaretidir ve büyük ihtimalle bu mesajda size bir sürprizi, ya da sizin hayrınız olacak bir şeyi konuşacaklar. Çünkü mesaj nereye çekerseniz oraya gidecek, ucu açık bir mesajdır.

Rüyamda sevdiğim adama mesaj atıyordum “naber” diye oda bana “Aşk, love, tatildeyim” yazdı.bende hep ben ilk mesaj atıyorum diye sinirlendim. Bir evde oluyorum sarışın olgun bir kadın güya sevdiğim adamın karısıymış “sevdiğim adama abi diyeceksin” diyor. Bende sinirlenip “ne abisi ya o benim sevgilim” diyorum. 23, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

BayanPembe merhaba,
Görmüş olduğunuz rüya hayallerine ulaşmak için sabırlı olmak ve bir süre daha sıkı çalışıp sonucu beklemek gerektiğine işaret ederken aynı zamanda arkadaş ve yakın çevrenizle daha sıcak daha güvenilir dostluklar kurmak gerektiğini simgelemektedir.

Ruyamda esimin bana telefondan mesaj attigini gördüm, uzun bir mesajdi ama ilk okumaya başladigimda pişmanım gibisinden şeyler yazıyordu galiba, okumaya devam ederken uyandım, hepsini okuyamadım. Gerçek hayatta beni aldatıyor ve buna şahit oldum, acaba bilinçaltima pişman olacağı olgusu mu yerlesmis? o yuzden mi boyle bir rüya gördüm? yorumunuz için teşekkürler, 25 Kadin çalışmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir