Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Meşe Görmek

Rüyada meşe görmek neye çıkar?

Rüyamda demir bir dikdörtgen kap içinde yanmış meşe odunu gördüm, Odunun orta boy bir parçası kabın içinde duruyordu, Kabın içinde epeyce meşe odunu külü vardı. Renkleri griydi. Eskiden soba yanınca olan kül şeklindeydi. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim;duygusal ve üzgün. Saygılarımla.

Rüyada meşe görmek yorumu

Rüyada kap görmek yenilik alametidir, rüyayı gören kişinin reel hayatında zor bir döneme girdiğini ancak aile olarak el ele vererek bu zorlukları aşacağına, yaşanan sıkıntı ve sorunların son bulacağını gösterir. Kabın demirden yapılmış olması kişinin engeller karşısında dik durması ve başarma azmini kaybetmemesi gerektiğini, ancak bu sayede zorlukları aşacağını ifade ederken şeklinini dikdörtgen olması ise süreklilik ve kararlılık alametidir. İnsanın önündeki zorluğu aştıktan sonra bir daha bunları yaşamamak için kararlı olması ve prensiplerini sürdürmesi gerektiğine işarettir.

Rüyada meşe ağacı görmek rüyayı gören kişini sabır, dua ve gayretle içinde bulunduğu sıkıntılardan uzaklaşıp, huzur ve refah içinde uzun bir ömür sürmesine rivayet eder, bakınız rüyada ağaçlar sayfası. Rüyada meşe odunu görmek rüyayı gören kişinin içini ısıtacak hoş gelişmelere alamettir. Rüyada kül görmek daha çok rüyayı gören kişinin yaşına ve cinsiyetine göre yorumlanmakla birlikte genel anlamda geçmişi unutmak veya geçmişin kötü anılarından uzaklaşmak gerektiğine yorulur.

“Rüyada Meşe Görmek” için bir yanıt

Sağolun sayın admin bu kadar kısa sürede bu kadar ayrıntılı cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir