Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Metal Görmek

Rüyada metal görmek neye işaret eder?

Bugün bir rüyadan uyandım hala başım zonkluyor. Başını çok net hatırlayamıyorum sanırım birilerinin beni öldürmesinden kaçıyorum. Üst kattaki komşunun oğlu bizde ve oda seni bu silahla vurayım yarına kadar geçer ama ölmezsin zaten kurşun deriden düşer diyor bana sol şakak kemiğimden girecek şekilde ateş ediyor ben sarsılıyor yere yatıyorum kendimdeyim ama başımda metal bir şeyin verdiği acıyı hissediyorum.

3 tane kurşun başımda duruyor çıkmasını bekliyorum yatarak zaten kalkamıyorum ama çıkmıyor şişmeye başlıyor üç tane şişik oluşuyor iyice halsizleşiyorum hiç kan görmedim ama uyandığımda hala etkisindeydim lütfen bana tabirini belirtin iyi çalışmalar.

Rüyada metal görmek neye yorulur?

Rüyada metal görmek daha çok görülen metalin karakteristik özelliği ve cinsiyle açıklanır ancak metalin cinsi bilinmiyor ancak o nesnenin bir metal olduğu biliniyorsa o zaman bu rüya güç ve sağlam karakter ifade eder. Hurda metal toplumun insanlık dışı yanlarını ifade eder. Sert metal görmek libido ve cinsel istek temsil eder.

Rüyada platin görmek başarı, refah ve zenginlik simgesidir, kişisel başarı ve başarılar için kuralları sizin belirlemeniz gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Metal Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir