Rüyada Meteor Görmek

Rüyada meteor görmek neye işarettir?

Rüyamda hapishane gibi bir yerde, kilitli bir hücrenin içerisindeydim. Odada benimle birlikte bir adam daha vardı. Üst katta ranzasında yatarken, bana pencereden gözüken meteor yağmuru olduğunu işaret etti. Gittim baktım pencereden meteor düşmesi gökyüzünde çok net bir şekilde gözüküyordu ve sonrasında bir tane meteor süzülerek karşıma düştü. Ne çok yakınıma ne de çok uzağıma.

Sonrasında; o adamla birlikte hücreden çıktık ve deniz kenarında dalga kıranının ucuna gittik. Hücrenin kapısı açıkmış ya da biri açmış o an çok şaşırmıştım. Sonrasında uyanmadım farklı rüyalar daha gördüm. Olayları çok net bir şekilde gördüm. Yorumlamada yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Selamlar.
22 yaşında erkeğim
Tıp fakültesinde okuyorum
Ruh halim: Bir kızdan hoşlanıyorum ve bugün (rüyadan sonraki gün) diğer arkadaşlarla birlikte buluşacağız onun heyecanı var.

Rüyada meteor yağmuru görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızda hapis olduğunu görmeniz, üzerinizde bir uğursuzluk ve mutsuzluk olduğu anlamına gelir. Ancak rüyanızda gördüğünüz diğer olaylar ise bunların biteceğine yorumlanır.

Rüyada meteor görmek başladığınız veya yakın bir zamanda başlayacağınız bir projede başarı elde edeceğinizi işaret eder. Meteor yağmuru, Rüyada meteor düşmesi veya meteor düştüğünü görmek idealist düşünceleri temsil eder, bu düşünceleriniz yüzünden kısa vadede bazı kayıplar yaşamaya karşılık uzun vadede kişinin hep kazanacağını gösterir. Meteorun dünyaya çarpması iki farklı anlam taşır ve çarpma sırasında ölüm olursa kişinin çevresinin duygu ve düşüncelerinde dramatik değişiklikler meydana geleceğini ve çoğu zaman da kötü düşüncelerin terk edileceğini gösterir. Ölüm olayı olmazsa sadece kişinin yaşamında bazı değişimler olacağını ifade eder.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir