Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Metro Görmek

Rüyada metro görmek neye işaret eder?

Rüyada metro görmekRüyamda eski sevdiğim çocukla aynı metroya binmek için çabalıyordum. Metro küçük gri ve üstü açıktı, düzgün hareket etmiyordu, sürekli gidip geliyordu. Bir türlü birlikte binemedik, o binip gitti sandım ama içeride beni beklemiş bindiğimde birlikte gittik. Bu rüyanın ne anlama geldiğini rica etsem söyleyebilir misiniz? Teşekkürler, Su.

Rüyada metro görmek neye yorumlanır?

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda gizli yönlerinizi keşif etmeye uğraştığınızı veya hedeflerinize ulaşmak için bilinçsizce yöntemler kullandığınızı ifade etmektedir.

Rüyada metro görmek merak, öğrenme, keşif yönünüz hakkında ipuçları verir. Rüyada metroya binmek, metroya bindiğini görmek, metro ile gitmek, metro ile gittiğini görmek, metro ile seyahat etmek, metroyla seyahat ettiğini görmek çok önemli bir rüya olup, gerçek yaşamınızda kendinizin gizli yönlerini keşfetmeye uğraştığınızı simgeler. Rüyada gitmek istediğiniz yere ulaşırsanız gizli yönlerinizi keşfedeceğinizi simgeler. Rüyada metro beklemek rüya sahibi kişinin iş ya da eğitim hayatında müthiş bir rekabet içinde olduğu delalet ederken aynı zamanda bu mücadeleyi kazanmak için bir süre mola verip yeni yollar keşfetmesi gerektiğini ifade eder. Rüyada metro kazası görmek, metronun kaza yaptığını görmek uyanık hayatta hedeflerinize ulaşmak için bilinçsizce yöntemler kullandığınızı ve boş yere zaman kaybı yaşadığınızı ifade eder. Rüyada metro kullanmak, metro kullandığını görmek, metro sürmek kararlarınızda iyice düşünmeden, acele hareket ettiğinizi işaret eder.

“Rüyada Metro Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda metrodaydım fakat tren felan yoktu. Sadece yer altı metrosunda geziyorum. Eski sevgilimi arıyorum bir türlü bulamıyorum. Arkadaşlarım diğer metroda diyor diğer metroya geçiyorum gene bulamıyorum. Rüyamda metroda eski sevgilimi arıyorum fakat bir türlü bulamıyorum özetle… Nedeni ne olabilir? Şimdiden teşekkürler.

rüyamda metro istasyonda değildi, evimizin önündeydi ve bir sarsıntı oldu dışarı baktım ve metro yokuştan aşağı düşmüştü

Ruyamda metrodayim fakat metro yanmış, ben ne kadar sıkılıyorum fakat metrodan cıkamıyorum sunu ruyayi defalarla goruyorum.

19 yaşında evli bayanım.

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda gizli yönlerini keşfetmeye uğraştığınızı veya hedeflerinize ulaşmak için bilinçsizce yöntemler kullandığınızı ifade ederken sonuç alamamış olmanızın sizde bıkkınlık yarattığınız göstermektedir.

yorumunuz için teşekkür ederim. Şirince ye 3 4 sene önce 1 kere gittim ama belkide ilerisi için önemi bir yerdir.bilemiyorum.

17 yaşındayım lysye hazırlanıyorum ve rüyamda 2 arkadaşım ile metroya binmeye çalışıyorduk ve ben eşyalarımızı alamadığım için binemiyordum onlarda kapının kapanmasını engelliyordu binemedim ama sonra binmişim. metro hareket ettikten sonra biz kapıları bozduğumuz için metro bozuluyor ve devriliyor ama çok yavaş bir düşüş yapıyoruz ama rüyamda benim yüzümden insanlar yaralanacak diye çok sıkıntılıydım çok ilginçti hissettim resmen o sıkıntıyı kötüye yormak istemedim ama olmadı pek sizce nedir? Şimdiden teşekkür ederim eğer yorumlarsanız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir