Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Metro Kazası Görmek

Rüyada metro kazası görmek neye işaret eder?

Öncelikle günaydın. Rüyamda kendimden küçük kuzenimle metroya binmiştik Beşiktaş’a gidecektik fakat biz Şişli metrosunun bulunduğu yerdeymişiz. Bunu fark edip Beşiktaş metrosunun oldugu yere gectigimde orada annem ve yengemle karşılaştık fakat bu seferde elimizdeki bir şişe suyu şişli metrosunda unuttugumuz geldi. Suyu almak için geri gittik. Ben sari çizgiye yakındım ne ilgi bilmiyorum bekliyordum. Sonra kuzenimde metronun içinde yerin belli bir kesiminde çok büyük olmamakla beraber üçgen biciminde açılmış bir boşluk vardı. Boşluk tren raylarının bulundugu boşluktandı. Ona baktıgımda o boşluğa sarktığı ve neredeyse düşecegini fark ettim.

Koşarak yanına gittim ve onu cektim tam bu sırada metro ‘tam tersi’ yonde geldi. Ayrıca bize cok yakın geliyordu raylarında ustundeydı bizim yolumuza cıkmıştı. İnsanlar çığlık çığlığa bizim oldugumuz yone geldi. Hepimiz egildik. Metro insanlara yaklaştığında birden vagon kıvrıldı ve vagon birden onumuzdeki butun insanları silip supurdu. Ben o sırada hiç korkmuyordum panikte degildim sadece kuzenime sarılıp Allah’ım sen bizi koru diyordum. Vagon tam bizi de supurecekken biraz onumuzde zenci bir kadın vardı ona carpınca bir kuvvet hissettik ve metro azcık daha yavasladi bize geldiginde ise durdu. Evet tam bizde durdu ve uyandım. Şimdiden teşekkur ederim.

NOT: Beşiktaş metrosunun olmadığını biliyorum. Ama gittiğim ve seneye de sıkça gideceğim bir yer Beşiktaş. Kuzenim, en küçük kuzenim ve işitme engelli. Gördüğüm yengemde bu kuzenimin annesi değil. İki gün sonra tatile çıkıyoruz. Acil yorumlarınıza ihtiyacım var, tekrar teşekkürler

Kimden: Duyguu
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Karmaşık, içine kapanık
Anahtar kelimeler: metro, kaza

Rüyada metro kazası görmek yorumu

Duygu merhaba,

Gördüğün rüya gerçekten çok değerli bir rüya olup, reel yaşamda amaçlarına erişmek için bilinçsizce bazı metotlar kullandığını ve bu yüzden önemli bir zaman kaybı yaşayıp, strese girdiğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir