Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Metroya Binmek

Rüyada metroya bindiğini görmek ne demektir?

Rüyamda belirsizce bir metroya gizlice biniyorum, aynı yaşta ve aynı okulda okuduğum kuzenimle beraber bir yere gitmek için çıkıyoruz fakat yalan söylüyormuşuz. Metro şehir dışına çıkıyor hatta ülke dışına. Gittiğim yer vegas gibi bir yer, her evde otelde partiler var fakat ben bir iki baktıktan sonra tekrar metroya biniyorum eve gitmek için fakat yarı yolda durakta iniyorum, tekrar o yöne giden metroya biniyorum. açıklarsanız çok sevinirim, teşekkür ederim.

Rüyada metroya binmek neye yorulur?

Rüyanızın ana unsuru rüyada metroya binmek olup bunun anlamı ve bu gizli yönlerini keşfetmeye uğraştığınızı veya hedeflerinize ulaşmak için bilinçsizce yöntemler kullandığınızı ifade eder.

Rüyada metro görmek merak, öğrenme, keşif yönünüz hakkında ipuçları verir. Bu konu hakkında detaylı bilgi için rüyada metro görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kuzenini görmek gerçek yaşamınızda bir üzüntünün etkisinde olduğunuzu ve bu üzüntünüzü paylaşacak birine gereksinim duyduğunuzu simgeler. Rüyada teyze oğlu, dayı oğlu, hala oğlu, amca oğlu, teyze kızı, dayı kızı, hala kızı, amca kızı görmek terimleri de aynı manayı taşır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise hayatınızda bir takım kimi kararsızlıklar, dengesizlikler olduğunu gösterirken aynı zamanda bir şeyleri sonuçlandırmakta zorluk çektiğini göstermekte, bu konularda güvendiğin büyüklere, akıllı dostlarına danışmalı, onların önerilerini dinlemelisiniz mesajı vermektedir.

“Rüyada Metroya Binmek” için 4 yanıt

Merhaba ben 23 yaşında evli, bir kız çocuk annesiyim. Almanya’da dogdum büyüdüm. Psikolojik durumum pek iyi sayılmaz çok stresteyim. Hayatımı yeniden bir düzene koyma çabasındayım.

Rüyamda kızımla bir metro durağındayım, durak kapalı bir yer. Yukarıdaki duvar çöküyordu trenler geçiyordu. İnsanlar kaçıyordu, bense kizimi o ortamdan kurtarma cabasindaydim ve kurtardim da. O yerden ciktik hic bir duvar cökmesinden üzerimize bisey gelmeden kurtulduk. Sonra bir otobüs duraginda saklaniyorduk. Bir kadin cikti ortaya yasli bi kadin. Kizima bakiyordu ve kacirmak istiyordu. Bende annesi oldumu gizliyordum ki kizimin basina bisey gelmesin diye. Otobüse bindik ve rüyam orda sona erdi. Yorumunuzu bekliyorum. Teşekkürler. 23, Kadın, Evli, Ev hanımı

Değerli arkadaşım.
Rüyanız çok derin anlamlar taşımakta ve sizi iyi ya da kötü yönde etkilememek için yorum yapmayacağım ve sizden de rüya ile amel edilmemesi gerektiği unutmamanızı rica edeceğim.
Rüyada durakta beklemek, şimdiye kadar vermeniz gereken kararı vermediğinizi ya da yapmanız gereken seçimi henüz yapmadığınızı simgelerken bu gecikmenin sizin aleyhinize olduğunu işaret eder.
Duvar yıkılması çok önemli bir rüyadır ve yıkılmanın şekline göre anlam taşır. Lütfen sayfayı dikkatle inceleyin. Çünkü mesajınızda duvarın size doğru mu sizin uzağınıza mı çöktüğü net değil.
Rüyada kaçmak, geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Rüyada kaçtığını görmek, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder.
Rüyada saklandığını görmek, reel hayatta kimi olaylar, durumlar karşısında kendinizde yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığınızı, bu duyguların sizi olumsuz etkileyip, hayatınızda ani değişimlere yol açacak hareketler yapmanıza neden olduğunu simgelemektedir.
Rüyanızın devamında gelişen olaylar ise kızınız hakkında derin endişeler taşıdığınızı ve bu endişelerin ruh sağlığını olumsuz etkileyecek seviyeye geldiğini simgelerken otobüse binmeniz tüm bu endişelerin aslında bir yanlış anlama, anlaşılmadan kaynaklandığını ifade etmektedir. Lütfen bakınız otobüse binmek sayfası.

Merhabalar, rüyamda ailemle beraber farklı bir sehirdeyiz diye hatırlıyorum, hatta sulalemle beraber bir yerdeyiz. Ben yanlış bir metroya biniyorum. Sonra fark ediyorum binmem gereken daha uzundu, ben kısa bir metroya binmisim ve ustumde para falan yok. Gidecegim yere yakın bir yerde bırakıyorlar. Ailem de beni arıyormuş. Ablama ağlayarak sariliyorum çok korktum diye. Hatirladigim bu kadar sadece. Yorumlarsaniz sevinirim teşekkürler.

Zeliha selam, rüyanız büyük ihtimalle ailecek bazı arayışlar içinde olduğunuzu anlatmakta, merak ettiğiniz bazı şeyleri öğrenmek için atacağınız adımlarda dikkatli olmak, bir şeyi yanlış öğrenerek büyük hatalar yapmaktan uzak durmak gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir