Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Mevlanayı Görmek

Rüyada Mevlanayı görmek neye işaret eder?

Merhaba gordugum ruya, bizim koyde evimiz var iki katli. ben ise evimizin arka bahcesindeyim. hava gunesli ve etraf yesillik icerisinde. orada dikilirken bir koseden Hz. mevlananin ruh halini gördüm ve bana bakarak “gel” diyordu. Bunun uzerine ben yola ciktim. dagli tasli yerlerden gectim, tirmaniyordum ona gidebilmek için ve sonunda Hz mevlananin kabrine geldim. sıradan bir mezardi, tek o vardi. bulundugum yer bir dagin en tepesindeydi, yesillik icerisinde idi, gokyuzu ise masmavi. etrafima baktim benden baska kimse yoktu. sonra diz coktum ve birden beyazlar içinde bir kiyafetim vardı basim ise kapali kuran okuyordum. sonra uyandim. Gönderen Hatice, 24 yaşında evli bayan.

Rüyada Mevlanayı görmek nasıl yorumlanır?

Hatice merhaba,

Gördüğünüz rüya hayırlara işaret olup, korkularınız varsa kurtulmaya, hasta iseniz şifa bulmaya, kederli iseniz üzüntünüzün geçeceğine, borçlu iseniz borcunuzdan kurtulacağına, zorda iseniz feraha ereceğine işaret etmektedir.

“Rüyada Mevlanayı Görmek” için 4 yanıt

Rüyada Mevlana türbesi görmek

S.a Ben Halil, sizinle bir rüyamı paylaşmak mümkünse tabirini öğrenmek istiyorum.
Rüyam şu şekilde, Rüyamda Mevlana’nın türbesini gördüm (daha önce hiç gerçek hayatta resimlerini bile görmemiştim, sonra internetten baktım birebir aynı). Ben bir yerde duruyorum türbenin iki kapısı önümde ardına kadar açılıyor, daha sonra kendimi bir tepede görüyorum ve tepenin tamamı o türbeden, belki 100 tane türbe var.

Name: Halil
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:32
Medeni durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz:Normal
Subject:Mevlana Türbesi

Halil

Gördüğün rüya önünde 2 alternatif arasında bir seçim yapman gereken bir durum olduğunu temsil ederken, aynı zamanda bu kararında çok dikkatli olman gerektiğini işaret etmekte, çok iyi sandığın bir şeyin kötü çıkması ihtimali olduğunu aklından çıkarmaman gerektiğini ifade etmektedir.

merhaba.ben rüyamda melek gibi bir adamın bana dönerek artık kolunda adı yazan kaderini görmeye hazırsın dedi ve benim doğuştan kolumda C ve E yazıyor bunun anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir