Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Mevlana Ve Şems’i Birlikte Görmek

Rüyada Mevlana ve Şems’i birlikte görmek neye delalettir?

Hocam her şeyden önce Allah razı olsun, umarım vaktiniz olur bana yanıt yazarsınız. Hocam ben 34 yaşında bekar erkeğim, bu güne kadar ben ve ailem hep hastalık ve sıkıntılı günler geçirdik. Yeni yeni kendimize geldik. Kendim çekici, terbiyeli, karizmatik, az çok ilim irfanlı, aklı selim , koyu bir dindar aynı zamanda koyu entellektüel biriyim. Yalnız bu sıkıntılar (ağır hastalıklar) yüzünden, maddi yönden çok ilerde olabilecekken maalesef çok geride kaldık. Çocukluğumdan beri en büyük hayallerimden birisi severek beğendiğim bir kızla evlenmek. Maddi durumum iyi değil, yaşıtım kızlar bana çekici gelmiyor, genç kızlar ise bana bakmıyor. kendim 5 vakit namazında ve zikirinde biriyim. Bazen ara ara istihare yapıyorum ve sürekli müjde verici rüyalar görüyorum.

Bir kulun görebileceği en güzel rüyaları gördüm Allah`a çok şükür. Yalnız hala aklım almıyor, hayatta yıldızı parlayamamış sönük birisi olarak kaldık ama rüyalar bana sürekli evlenebileceğimi istediğim kızı da alabileceğimi söylüyor (ara ara rüyalarımın içinde kötü haberli rüyalarda görüyorum ama çok az) ama aklım almıyor 34 yaşındayım, benim istediğim kişilere benden başka 200 kişi talip oluyordur.

Doğruyu söylemek gerekirse gelecek kişiye ben bir şey (maddi ferahlık bakımından) katabileceğimi yaş bakımından düşünmüyorum, kendimi istediğim kişilere layık görmüyorum ama gönülde en çok bunu istiyor. Geçenlerde istihare yaptığım akşam Allah`a şükürler olsun Mevlana ve Şems’i birlikte gördüm, merdivenden yukarı çıkıyordum en tepede de rulo halinde yeşil kilim gördüm, bunun gibi çok rüyalar görüyorum.

Geçen senede sağ omzuma beyaz güvercin konmuştu ve bulunduğum ortamda çalıştığım şirketti, şirkette duvarlar yeşil ve beyaz renktir. Bazen bir günah işlediğimde hemen içime dert oluyor vede bazen duayı az yapsam helede bir vakit namazı uykudan dolayı kaçırsam o zaman hayal kırıklığı yaşayacağım rüya görüyorum.

Bir hastalık geçirdim 6 sene sürdü, 10 metre yürüyerek bir yere gidecekken dua ederdim, akşam sabah yalvarırdım, o zamanlarda böyle müjde verecek rüyalar görürdüm ve şuan benimle dalga geçen insanlar yolda yürürken beni tanıyamıyorlar, bana dehşetle bakıyorlar. Dualarım kabul oldu çok şükür iyileştim. sizden durumumu analiz etmenizi bana düşüncelerinizi iletmenizi istiyorum. Şimdiden Allah razı olsun.

Rüyada Mevlana ve Şems’i birlikte görmek nasıl yorumlanır

Gördüğünüz rüya çok önemli bir rüyadır. Rüyada birden fazla olay ve unsur bulunmaktadır ancak rüyanın ana teması Mevlana’yı görmüş olmanızdır.

Buradan yola çıkılarak yaşamınızın maddi yönü ile manevi yönü arasında dengeyi kuramadığınızı, maddi yönü ihmal ettiğinizi simgelemekte, Mevlana’nın tavsiyeleri ile huzur ve mutluluğa ( rüyadaki yeşil kilim ) daha kolay erişebileceğini simgelemektedir.

“Rüyada Mevlana Ve Şems’i Birlikte Görmek” için 2 yanıt

Rüyada Mevlana’nın türbesini görmek
Merhabalar ben ruyamda mevlana turbesini goruyorum, bir helikopterde gibi yukaridan minaresi yesil fakat yaklastikca normal minare renginde ve suyun altinda kaliyor, minarenin sadece ucte biri gorunuyor, bu ruya oncesindeki gece istihareye yatmistim yorum bulamadim, siz yorumlarsaniz sevinirim simdiden cok tesekkurler. 27, Kadın, Evli, Ev hanımı, endise kaygi depresyon takinti

Bu tür durumlarda ne için istihare yaptığınızı belirtmeniz rüyanın sağlıklı yorumlanması açısından çok önemlidir.
Rüyanız iç dünyanızda sakladığınız bazı duyguları artık açığa çıkarıp manevi bakımdan arzuladığınız zenginliğe iyice yaklaştığınızı ve bunun sonda hayırlı gelişmelerle birlikte huzur bulacağınızı aynı zamanda çok şaşıracağınızı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir