Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Mevlit Şekeri Görmek

Rüyada mevlit şekeri görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda, bir ortamda arkadaşlarımla beraberim, tanımadığım insanlarda var, biraz sohbet ediyoruz, çok sevdiğim bir arkadaşımla aramızda ama onunla bir sohbet olmuyor, biraz üzgün görünüyor, sonra göremiyorum onu, sonra küçük güzel bir kız görüyorum 5-6 yaşları civarında.

Tanımadığım insanlardan biri de “mevlidimiz vardı” diyor, bana küçük bir koni şeklinde kutuda mevlit şekeri veriyor, o şekerden 1-2 tane yiyorum, çok taze ve lezzetli şekerdi, hatırladığım bu kadar. Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.

Rüyada mevlit şekeri görmek tabiri

Arkadaşını üzgün görmek, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir. Rüyada kız çocuğu görmek birçok sıkıntı çektiğinizi fakat bu sıkıntıdan sonra mutlu olmak, mutluluğu yakalamak olarak yorumlanır. Güzel bir kız çocuğu huzurlu, mutlu ve düzenli bir yaşama yorumlanır.

Rüyada mevlit şekeri görmek, gerçek yaşamınızda sizi manevi olarak rahatlatacak, iç huzura kavuşmanızı sağlayacak hayırlı gelişmeler olacağını simgelemektedir. Rüyada mevlit şekeri  yediğini görmek, hoşgörü, sevgi, tevazu ve manevi zenginlik manasına gelir. Bu konuda rüyada mevlit görmek sayfasını okumak ilginizi çekebilir.

“Rüyada Mevlit Şekeri Görmek” için 2 yanıt

Mevlüt örtüsü
Sayın admin beni rüyamda annemi gördüm, başında Mevlüt örtüsü vardı örtü beyazdi annemin gözleri kaplıydı. Örtünun çevresinde beyaz isiklar vardı parlıyordu. Nur gibiydi. Örtüsünun üst kısmında mavi bir isik vardı. O isikda parliyordu. Yüzü solgün haldeydi. Ruya burada bitti. Rüya gibi değilde gözümün önüne geldi sanki. Çok korkarak uyandım, annem ölecek mi? Annem cok hasta oldu, gerçek hayatta tansiyonu 22 oldu, bir haftadır hastaneye gidip geliyoruz manevi yonden çok kötüyüm gece sürekli annem ölecek diye uyuyamadim gece uyanmak istedim ama geri uyumuş bu rüyayı gördüm lütfen çabuk cevap verin.

Rüyada mevlit örtüsü görmek rüya sahibi kimsenin aile büyüklerinde gelecek hayırlı bir faydaya, o kişiden fayda görmeye delalet eder, bakınız mevlit rüya tabiri sayfası. Örtünün beyaz olması, beyaz ışıklar ise hakkınızda hep iyi gelişmelere işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir