Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Meydan Görmek

Rüyada meydan görmek neye delalet eder?

Rüyamda koskoca bir meydan gördüm, orada kızıl renkli genç tayların arasında yürüyorum, ardından kendimi karanlıkta bir şeylerle boğuşurken gördüm, kurtulup kalktığımda bembeyaz bir yataktan kalkmış ve yatağın ortasında siyah kırkayak benzeri bir şey gördüm.

Rüyada meydan görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada meydan görmek geniş alan güzel, mutlu olacağınız bir haber alacağınıza işaret eder. Sıkıntılardan, dertlerden kurtulmak, rahatlamak anlamına gelir. Rüyada tay görmek kendinizi beceriksiz ve güvensiz hissettiğinizi gösterir.

Rüyada karanlık görmek insanın gerçek hayatındaki korku ve endişeleri hakkında bilgiler verir. Özellikle yoğun stres altında yaşadığınız, yalnız kalma, terk edilme duyguları taşıdığınız dönemlerde bu tür rüyalar çok görülür. Rüyada bir şeylerle ya da birileriyle boğuştuğunu görmek kişinin gerçek hayatınızda karşınızdaki sorunlar ya da engeller karşısında kendini güçsüz, çaresiz hissettiğinizi ancak bu düşüncenin yanlış olduğunu, onları çözecek gücün sizde bulunduğunu sadece onun farkında olmadığınızı temsil eder. Rüyada kırkayak görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatta bazı korku ve kaygılara sahip olduğunu anlatırken, bu nedenini tespit edemediği korkuların ve kaygıların kişinin hedeflerine ulaşmasına engel oluşturduğunu gösterir.

“Rüyada Meydan Görmek” için bir yanıt

Şehir meydanı
Şehrin meydanındaydık, sanki tekrar darbeyi yaşıyorduk bombalar atılıyor, kurşunlar yağıyordu. Sonra kendime köydeki evimde buldum ve orada da aynı şey devam etmekteydi, bu sefer asker ve terörist çatışması çıktı, arada kalmıştım, ailem saklanmıştı, ben ise evin ortasındaydım. Askerler teröristleri bir müddet durdurdu sonra ablam bir dua okuyordu ve o sırada hava açıyordu, güneş doğuyordu, duayı bırakınca tekrar kararıyordu, ablam duayı okudu ve bende evden çıkmıştım. Tekrar bir çatışma olduğunda teyzemlerden eve döndüm tekrar ateş edildi ve bu sefer yüzünü hatırlamadığım bir çocuk yanımdaydı ve ansızın bir bomba düştü yanımıza, ilk başlarda dokunmadım ama daha sonra elimle atarak kapıyı kapattım ve patladı, bize zarar vermedi, sonra çatışma tekrar durdu, dışarı çıktığımda ise sadece merhum amcamların evini gördüm, içi tamamen boş ve harabeye dönmüş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir