Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Meyve Bahçesi Görmek

Rüyada meyve bahçesi görmek ne demektir?

Selamunaleykum, ben rüyamda Arapça Allah yazısını çoğu kez gördüm, son gördüğümde bir meyve bahçesindeyim, iki arkadaşım ağaçlardan meyve toplayıp meyve tabağı hazırlıyorlar, biri yıkıyor diğeri meyveyi soyup ikiye bölüyordu ve meyvelerde kivi ve muz idi. İçlerinde Allah yazıyordu. Arkadaşlarıma “ya ne güzel, baksanıza Allah yazıyor” dememe rağmen onlar “biz görmüyoruz” diyordu. Sonra arkadaşım “senin aklın fikrin Allah’ta, ondan sen görüyorsun biz görmüyoruz” diyordu.

Başka bir rüyamda da bir ağaçta gümüş metallerle oluşan kalpli halkalar vardi ve ortalarında Allah yazısı vardı. Bir keresinde de rüyamda arkadaşımı gördüm, bir çocuğu olmuş, bana çocuğunun çok yaramaz olduğunu ve bütün gün onu çok yorduğundan bahsediyordu ama o çocuğun parmaklarında gümüş bir yüzük üzerinde de Allah yazıyordu, şimdiden teşekkürler.

Rüyada meyve bahçesi görmek ne demektir?

Fatma merhaba,

Rüyada meyve bahçesi görmek başarı için gerekli potansiyele sahip olduğunuzu temsil eder. Meyve bahçesinde olmak, meyve bahçene gitmek terimleri de aynı anlamları taşımaktadır. Rüyanız çok hayırlı mesajlar vermekte olup detaylı bilgiyi Allah Yazısı rüya tabiri tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Meyve Bahçesi Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bir bakıyorum kocaman bir meyve bahçesi içindeydim. Bahçenin kenarından devlet kocaman bir yol yapıyor. Yol çok güzel görünüyor. Fakat yolun ortasında küçük bir ev sahibi evi yıktırmaya izin vermemiş evin kenarından dolanacağız diyorlar görevliler. Bu rüyam ne anlatıyor acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir