Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Meyve Çayı Görmek

Rüyada meyve çayı görmek neye işarettir?

Gerçek hayatta hiç anlaşamadığım, hatta hiç konuşmadığım bir kişi, rüyamda bana sütlü çay ikram ediyor. bu kişi benim abimin eşi. kendi elleriyle değil bir kişi vasıtasıyla bunu yapıyor (küçük kızı). 1 bardak dolusu süt üzerine ikram edilen çayı gezdiriyorum. ilk başta çok lezzetli gibi gelen sütlü çay sonradan bir tiksinmeye dönüşüyor bende, ama hiç tatmadım. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada meyve çayı içtiğini görmek yorumu

Rüyanız, karşınızdaki kişinin sizinle iyi iletişim kurmak istediğini ifade etmektedir. Ancak bazı sebeplerle bu gerçekleşmiyor şeklinde yorumlanır.

Rüyada meyve çayı görmek huzur, dinginlik, sakinlik ve saygı anlamlarını simgeler. Meyve çayı içmek, içtiğini görmek yakında üzerinizdeki gerginlikten kurtulup, rahatlayacağınızı temsil eder.

Çay yapmak, Meyve çayı yaptığını görmek hayatınızda memnuniyet ve hoşnutluk temsil eder. Güzel bir dönemim yaklaştığını işaret eder. Çay ikramı, Meyve çayı ikram etmek birlik, beraberlik ve aile hayatında mutluluğu ifade eder.

Not: alıçlı çay, bitki çayı, bitkisel çaylar, böğürtlen çayı, çilek çayı, elma çayı, ıhlamur çayı, kuşburnu çayı, limon çayı, muz çayı, nar çayı, portakal çayı, rezene çayı, şeftali çayı, vişne çayı, yaseminli çay bu kategoride değerlendirilir.

“Rüyada Meyve Çayı Görmek” için bir yanıt

Rüyada meyve istemek
Ben rüyamda şeyh seyyid abdülbaki gavs hasretlerini gördüm, kendisinin yüzünü filan görmedim, evinin bahçesine giriyormusum ve orada genç bir kıza “içeriden bana meyve ister misin? ne olur” diyorum ve kız içeri gidip Gavs hazretlerinden meyve istiyor, diyormuş ki “bu muzları hanım kızımız yesin, elmayı da gitsin dışarıdakilere versin” diyormuş, anlamı nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir