Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Meyve Yediğini Görmek

Rüyada meyve yediğini görmek neye çıkar?

Merhaba admin. Ben 22 yasinda bir kızım. Rüyamda arkadaşlarımla hava çok güzel diye oturup hem sohbet hemde meyve yiyelim dedik. Kardesim de ekmek almaya gitti. Geri dönüsünde hepimiz şaşırdık, cünkü omuzları açık bir t-shirt giyinmişti ve güneş onu çok fazla yakmıştı. Ekmekleri kimse beğenmedi açık açık dediler. Sonra biz dışarıda olduğumuz için meyveleri yıkamak için yer aradım. Elimde muz ve üzümler (ya kırmızı ya siyah) vardı. Bir yeri buldum yıkamak için ama gizli girdim. Başladım yıkamaya, önce muzları sonra üzümleri galiba kırmızıydılar. Bir kovaya su koyup öyle yıkıyordum onları.

Ayrıca suyu da açık bırakmıstım. Sonra biri geldi, hemen bağırmaya başladı “sen napion orada. Bu kadar su kaç para eder, haberin varmi senin. Naptiğini sanıyorsun” diye bagırıp durdu. Bende onu yatıştırmak için elimde bir kücük dal vardı, ondaki üzümleri (kirmizi ya da siyah) basladım teker teker ona yedirmeye. Ben saydım gibi oldum en fazla 5 tane vardı ama yedirdikçe çoğaldı üzümler elimdeki dalda.

Tanımadığım bir erkege yediriyordum. Her yemesinde de hafifçce parmağımı ısırıyordu. Galiba tadı çok güzeldi üzümlerin. Sonrada uyandım. Lütfen rüyayi en kisa zamanda yorumlayabilirmisiniz? İyi günler.

Rüyada meyve yemek nasıl yorumlanır?

Böyle önemli rüyaların sağlıklı yorumlanabilmesi için hakkında detaylı bilgi vermelisiniz. Aksi takdirde sadece genel bilgiler verilebilmektedir. Rüyanız hakkında yapabileceğim tek yorum, rüyanın pozitif mesajlar verdiğidir.

Rüyada Ekmek görmek Nimet, Fırsat, Yaşamın Temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür. Rüyada ekmek almak, ekmek aldığını görmek bolluk, bereket, maddi rahatlama işaretidir. Arkadaşlarınızın ekmekleri beğenmemeleri, onların yanlış yolda olduklarını ifade eder.

Rüyada meyve görmek hayırlı bir iş yapacağınızı ve bu iş sayesinde çok para kazanıp zengin olmak ve saygınlık kazanmak anlamına gelir. Meyve yemek mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Muz görmek Cinsel baskı, Arzuları simgeler. İstek ve Arzularınızın çokluğuna, Ancak kendinizi baskı altında hissetmeye, Çevrenizden dolayı sıkıntı yaşadıgınıza delalettir. Rüyada muz yemek, muz yediğini görmek Ödül ve Kazanç elde edileceginin ifadesidir. Üstlendiğiniz zor işlerin ödülünü alacağınızı, kazancınızın artacağını simgeler.

Rüyada üzüm görmek çok hayırlıdır, en güzel rüyalar arasındadır. Rüyasında üzüm gören kişinin yakın bir zamanda bol para kazanacağına işarettir. Rüyada üzüm yemek Mala ve faydalı işler yapacağınıza işarettir. Tanımadığınız bir erkeğe üzüm yedirmeniz ise bir erkek ile birlikte bir iş yapmak, projeye imza atmak, tanışma veya bir araya gelip hayırlı işler yapmaya ( bekar iseniz hayırlı evliliğe ) işaret etmektedir.

“Rüyada Meyve Yediğini Görmek” için bir yanıt

merhabalar. ben dün gece rüyamda evimizin önündeki bahcede kiraz incir ve kayısı yiyordum ve hava karanlıktı bunun açıklaması nedir tesekkur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir