Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezar Açmak

Rüyada mezar açmak neye işarettir?

Rüyada mezar açmak görmekRüya detayı: rüyamda büyük bir mezarlığa gidiyorum. Eşim annesinin mezarını açacağını söylüyor ama neden açacağını hatırlamıyorum. ölü bozulmuştur nasıl çıkaracaksın mezardan diyorum yetkili birisinin yanında olacağını söylüyor. Sonra mezarı açıyor. annesi en son öldüğü haliyle kalkıyor beni neden uyandırdınız diyor kızıyor ilk önce.

Sonra benimle konuşuyor “ben seni çok özledim” anne diyorum, sağ elimi uzatıyorum, elimi tutup güya falıma bakmaya başlıyor. o sırada uyandım. Daha sonra tekrar uykuya daldım. Bu sefer yine bir yerdeyim ablam var eşim var. Birde insan sıfatında biri var ama insan değilmiş oda ahiret tarafındanmış. Hatta elinde kılıç vardı. Ondan biraz korkuyorum. Sonra benim yanıma geliyor bana çok iyi biri olduğumu söylüyor. çocukken insanların beni çok sevdiğini falan anlatıyor.

Sonra ben ona rüyamda kayınvalidemle ilgili rüyayı anlatıp yorumunu soruyorum. oda bana ilk önce bir şey demiyor ama üzülüyor. 2 kere soruyorum bir şey demiyor. sonra ben ona ölmek manasına mı geliyor diyorum oda evet öyle diyor. sizce rüyanın yorumu nedir teşekkür ederim.

Rüyada mezar açtığını görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba. Bir kabri açtığını görmek orada yatan rahmetli kişinin iş, meslek, sanat, iyi huy veya karakterine hayranlığı, onun gibi olmak, onun gibi yapmak arzularını gösterir.
Rüyanız eşinizin annesinin (rahmetli kayınvalide) çok bilge biri olduğunu gösteriyor ve eşiniz annesinin iyi taraflarını almayı arzu ediyor. Kayınvalidenizin rüyada el falınıza bakarken söylediklerini hatırlayabilseydiniz sizin için çok önemli mesajlar verdiğine tanık olabilirdiniz.

Rüyanızın ikinci kısmı çok çok değerli bölüm. Rüya içinde rüya çok kıymetlidir ve önemli mesajlar verir. Sonuç olarak Kayınvalideniz çok bilge, değerli bir insanmış, eşinizde çok iyi biri ve annesini örnek alıp, onun gibi olmak istiyor. Kayınvalideniz size kimi mesajlar vermiş ancak siz bunları hatırlamıyorsunuz. Mesajın iyi olduğunu düşünüyorum çünkü ölü bozulmamış. Kendinize iyi bakınız. Size ve eşinize saygılar. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezar Açmak” için 2 yanıt

ben bu gece rüyamda komşumuzun mezarını açmaya çalışıyorum ama korkuyorum sonra toprakları açmışım ve oğlum ile birlikte ölüye bakmaya çalışıyoruz ama korkuyoruz lütfen yardımcı olabilirmisniz

rüyamda kuzenim mezarın içindeydi eliyle toprağa sürtüp kurtarın bizi diyordu yanında da arkadaşlarım vardı ve mezarden arkadaşımla çıkarıyordum bunun anlamı nedir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir