Rüyada Mezar Değiştirmek

Rüyada Mezar Yeri Değiştirmek Neye İşarettir?

Merhaba ben rüyamda ada gibi bir yerde olduğumu gördüm ve orada hemen adanın girişinde bir mezarlık vardı. ende oradakilere “bu mezarlığın yerini değiştirmeliyiz, girişte olması hoş değil” dedim. Sonra mezarlıktaki herkesi farklı bir yere taşıdılar. Bir akarabam da rüyamda ölecekti. Bende o kişinin ölmesinden korkuyordum, çünkü nedense o ölürse bende o mezarlıkta yanına gömülecektim.

O kadınla odada otururken birden bire kucağında bir bebek sevmeye başladı ve o bebek kayboldu. Bizde korktuk. Sonra biz o mezarlığa gittim kalabalık bir şekilde. Ve o kadın mezarlığa baktığında kabirde azap çekenleri gördü onunla birlikte bende gördüm. Gerçek gibiydi. Haykıranlar ateşler falan. Sonra kadın korkmaya başladı öleceği için bende korkmaya başladım. O öleceği için tövbe etmeye başladı ama sanki ben de tövbe ediyordum onunla birlikte. Bir arada denizde o daha giderken gemiye bindiğimi gördüm gibi hatırlıyorum. Rüyanın yorumlarsanız lütfen çok sevinirim.

Rüyada Mezar Değiştirdiğini Görmek nasıl Yorumlanır?

Sermin merhaba, modern rüya tabirleri rüyasında bir adada olduğunu gören kişinin çabalarının, gayretlerinin karşılığını yakında alacağını işaret ettiğini söylemektedir, bakınız rüyada ada görmek sayfası. Adada gördüğün mezarlık ise genel anlamda yaşamındaki bir değişim, bir alışkanlık veya bir davranışa son vereceğini ifade etmektedir. Mezarlıkta olmak ise üzüntü, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkuya ya da ölüm korkusuna işaret edebilir. Rüyada mezar yeri değiştirmek ise sizin uyanık hayatınızda bazı değişimleri ifade etmekte ve istediğiniz bu değişiliklerin yakında gerçekleşeceğini anlatmaktadır.

Rüyada birinin öleceğini görmek rüya sahibinin hayatında bir şeyin bitip yerine bir başkasının başlayacağını anlatır. Bu kişinin ilgi alanlarında değişiklik veya düşünce tarzında değişim konularında olabilir. Lütfen rüyada ölü görmek sayfasını inceleyin.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise içinde olduğunuz ölüm korkusu, bir şeyleri zamanında bitirememe kaygısından bir an önce uzaklaşıp hayata kaldığınız yerden, yaşama yeniden dört elle sarılıp görev ve sorumluluklarınızı yerine getirip, huzura kavuşmanın yollarını aramanız gerektiğini belirtmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir