Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezar Kazıldığını Görmek

Rüyada mezar kazıldığını görmek ne demektir?

Rüyamda aile mezarlığımıza bir mezar kazılmış, mezara doğru bakıyordum tam sırada eşim üzerindeki kıyafetlerle açılan mezara girdi, yattı ve üzerine toprak kapatılırken ölecekmiş, tam o sırada müthiş bir korku ile uyandım. seyide, 14 Şubat 2012.

Rüya temaları aile mezarlığı, mezara bakmak, açık mezar, eşinin mezara girmesi, eşinin ölmekte olduğunu görmek, mezarlık.

Rüyada mezar kazıldığını görmek nasıl yorumlanır?

Seyide Merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda yalnız kalma korkusu yaşadığınıza işaret etmektedir.

Rüyada mezar görmek gerçek yaşamınızda sizi oldukça rahatsız eden bir sorunun çözümü için gerekli bilginin aslında sizde olduğunu, boşu boşuna başka yerlerde arama yaparak vakit geçirmemek gerektiğini, içinizde bu bilgi ve gücün farkında olarak ona göre davranmak, hem bu dünya için yapılması gerekenleri zamanında yapıp hemde ahiret için hazırlıklı olmak gerektiğine yorumlanır. Mezar kazıldığını görmek gerçek hayatta bir vefat haberi almaya işaret olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezar Kazıldığını Görmek” için 2 yanıt

rüyamda mezarları kazılmış 5 10 kişi ben dahil olmak özere yokuş aşağı koşuyorduk anadan doğma tam mezara yaklaştık allahım beni affet diye bağırdım

Gördüğünüz rüya uyanık hayatınızda başka insanlardan sebepler bazı ciddi sıkıntılar çektiğinizi, biraz daha çekeceğinizi ancak ondan sonra sevince ulaşıp, feraha ereceğinizi işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir