Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Mezar Kazıp Tabut Çıkarmak

Rüyada mezar kazıp tabut çıkarmak neye işarettir?

Rüyamda halam kardeşim ve kendimi bir mezarlıkta gördüm. Gece geç bir vakitti biz bir mezar kazıyorduk o mezardan tahta ve tahtaları derin aralıklarla açılmış bir tabut çıkarıyorduk,  tabutun içi boştu, o gece orada kalmamız lazımmış. Yanımızda pek çok mezar olduğunu biliyorum ama onların mezar taşlarını görmüyorum. Uzağa baktığım da gökyüzünün mavili grili rengini ve bir dağı görüyorum. Mezarın hemen altında olan ufak yeşilimsi yeri bir hortumla içindeki kanla suluyoruz. Daha sonra o rüyadan başka bir rüyaya geçiyoruz. Kardeşimle bir cafede oturuyoruz ben sıcak süt sipariş etmediğim halde sıcak süt geliyor. Garson istersem kahve aroması getirebileceğini söylüyor bende sütümle aromayı karıştırak için kahve aroması arzu ediyorum. Ama garson bana peynir getiriyor ve ben süte peynir katıyorum.

Rüyada mezar kazıp tabut çıkarmak yorumu

Betül merhaba, rüyada mezar görülmesi kişinin iç dünyası, manevi hayatı konusunda mesajlar verir ve mezarda olanlara göre anlam taşır. Lütfen mezar görmek analizi sayfasını okuyun. Anladığım kadarıyla siz mezar kazmıyorsunuz aslında bir mezarı açıyor, mezardan bir tabut çıkarıyorsunuz. Rüyada mezar açmak oldukça önemli bir rüyadır ve derin mesajlar verir. Orada yatan rahmetli kişinin iş, meslek, sanat, iyi huy veya karakterine hayranlığı, onun gibi olmak, onun gibi yapmak arzularını gösterir. Mezarda yatan kişi ölmüş anne ise onun özellikleri, ölmüş baba ise onun niteliklerine olan ilgidir. Mezardan çıkardığınız tabut ise gerçek hayatınızda kullanmadığınız ya da bir sebeple körelmiş bazı özelliklerinin yeniden ortaya çıkacağını ve o özelliklerinizi kullanmaya başlayacağınızı temsil etmektedir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise uzun zamandır kullanmadığın ya da farkında olmadığın güçlü yönlerini kullanmaya başladığında hayatının daha neşeli, güzel geçeceğini, yaşamda aradığın huzur, mutluluk ve berekete kavuşacağını ifade etmektedir.

“Rüyada Mezar Kazıp Tabut Çıkarmak” için 5 yanıt

16 yaşımdayım. Dün gece rüyamda tanımadığım birini aslında tanıdığım bir yakınımmış gibi 2 yaşındaki çocuğunun öldüğünü gördüm. Bebeğin nasıl öldüğünü görmedim ama mezarlığına gittik. Mezar taşı siyahtı. Daha sonra oradan ayrılınca evlerine gittim Mevlud tarzı bir şey vardı dua okunuyordu, herkes ağlıyordu.

Tabutta 5 kedi
Rüyamda bir mezar açılıyordu mezardan tabut çıkıyordu tabutun içinden 5 tane kedi cıkıyordu ?

Emir selam, rüyada bir mezarın açtığını görmek rüyayı gören kişinin çevresinde onu taklit eden, kötü manada olmasa bile onu biraz hayranlık biraz da kıskançlıkla izleyen birisi olduğuna delalet eder. Tabuttan çıkan 5 kedi ise ya 5 tane kadına karşı dikkatli olmak ya da bir kadına karşı 5 duyunuzu da kullanarak tedbir almak (bir kadından kötülük görmemek) işareti olabilir.

Geçen yıl eylül ayında kaybettiğimiz bir ablamızın mezarını açtılar ve içinden çıkardılar çıkarırken hayat bayram olsa diye şarkıyı söylediler alkış tuttular çıktıktan sonra birisi yüzünü görmek istedi kefen tertemizdi ve biraz tebessüm vardı yüzünde ve cildi pürüzsüz ama çok zayıftı sanki böyle daha yeni genç kız olduğu haller olur ya insanın öyleydi.Sonra alıp götürdüler tekrar mezara koymadilar

berat gecesi rüyamda arkadaşımla birlikte mezar kazıyoruz ve içinden paket paket peynir çıkırıyoruz ama peynirler aslında kötü birer ruhmuş sonra bunu ögreniyoruz ve büyük bilgili kişilerle ruhlardan kurtulmak için çare aramaya başlıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir