Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezar Kazmak

Rüyada mezar kazmak neye işarettir?

Ben 31 yaşında 2 çocuk annesiyim. Rüyamda eski bir mezarlığın başında mezarı kazıyordum. Mezarı açtığımda ölü ve morarmış bir bebek vardı. Bebeği kucağıma alıp ağladım. Bebeği tekrar mezara koyup toprakla kapattım.

Daha sonra yüzünü göremediğim bir insan 9 yaşındaki kızımı bulanık derin bir göle atıp yüzmesini istedi ve eğer kızım göle girip biraz yüzdükten sonra çıkabilirse her şeyin iyi olacağını söyledi. Bunları söyledikten sonra kızımı suya attı. Ben çok korkmuştum ama kızım göle girip biraz yüzdükten sonra çıkmayı başardı. Bunun anlamı nedir ? Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada mezar kazdığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada mezar kazmak, mezar kazdığını görmek gerçek yaşamınızda bilinç dışı, spontan, aniden kendiliğinden ortaya çıkan ifade tarzına sahip olduğunuzu ve bunun fazla hayal gücünü kullanmanızla bir araya geldiğinde başınıza önemli sorunlar açtığını, açacağını simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Mezar Kazmak” için 5 yanıt

Rüyada mezarının kazıldığını görmek neye işarettir
Ben bir rüya gördüm, rüyamda benim mezarımı kazıyorlardı, çok korkuyorum ne anlama geliyor bu?

Rüyada köyündeki mezarlığı görmek neye yorumlanır
Rüyamda elimde kazma ile mezarlıktayım ama toprağa kazmayı vuramadım, tam olarak ta ne için orayı kazdığımı hatırlamıyorum, sadece kendi yerimi mi kazıyordum yoksa başkası için mi bilmiyorum ama toprak sert gibi duruyordu, kendi köyümüzün mezarlığında olduğumu çok iyi biliyordum. Lütfen bunun yorumunu bana açıklar mısınız şimdiden size teşekkür ederim, kolay gelsin.

Rüyada mezar kazan birilerini görmek
Arabamla yolda giderken yolda bir trafik polisi beni durdurdu, herhalde ceza yazacak diye tereddütle durdum, durduğum yer trafik kazasının çok olduğu bir yermiş ve orada kaza yapmışlar, mezarlarını dort kişilik mezarlarını kazıyor, ölenlerin tabutları da orada idi. yorumunuz nedir acaba

Rüyada kızının mezarını görmek
Rüyamda vefat etmiş kızımın mezarını ellerimle kazıyorum, kızımın ayağını görüyorum, ayağı kefenden çıkmış, elimle tutuyorum ve birden yüzü topraktan çıktı, bana gülümsedi. Topraktan çıkardım sarıldım, gözlerini açtı bana bana gülümsedi, neye yorulur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir