Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezar Satın Aldığını Görmek

Rüyada mezar satın aldığını görmek neye delalettir?

Rüyamda bir dağın yamacında mezar satın aldığımı gördüm, aldığım mezara gitmişim, mezarın içinde bir tabut, tabutun üzerinde tabut boyunda düz bir taş levha kaldırdım, tabutu çıkardım ve tabutun altında aynı şekilde bir taş daha çıkardım, onun altında 50 cm çapında bir bez gibi bir şeyin üstünde siyah bir eldiven gördüm.

Eldiveni elime alıp baktım, ardından bir ses işittim bir çocuğun yaklaştığını fark edince orayı kapatıp apar topar çocuğun yanına gidip, onunla şakalaşıp, oradan göndermeye çalıştım ve aklımdan tabutu açmak geçiyordu uyandım, sabah namazı vaktiydi, namazı kılıp uyudum.

Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:25
Medeni durumunuz:nışanlı
Şu anki ruh haliniz:üzgun
Subject:mezar açmak
Anahtar kelimeler:mezar

Rüyada mezar satın almak nasıl yorumlanır?

Rüyada mezar satın almak veya mezar satın aldığını görmek gerçek hayatınızda unutmak istediğiniz kimi olaylar, deneyimler yaşadığınızı, değişiklik isteğinizi simgeler. Rüyada mezar açmak, bir mezarı açtığını görmek, oldukça önemli bir rüyadır ve derin mesajlar vermektedir. Orada yatan rahmetli kişinin iş, meslek, sanat, iyi huy veya karakterine hayranlığı, onun gibi olmak, onun gibi yapmak arzularını gösterir. Mezarda yatan kişi ölmüş anne ise onun özellikleri, ölmüş baba ise onun niteliklerine olan ilgidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezar Satın Aldığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kızının mezarına gitmek
Rüyamda ölen kızımın mezarına gidiyorum, toprağın üzerine gübre tarzı bir sey atip elimle toprağı tepe şeklinde düzeltiyorum. Mezar taşı parmaklık gibi fakat yazılar net okunuyor, yanimda 1 kisi daha var fakat şuan hatırlamıyorum, o kisi de parmaklıkları kırıp toprağı düzeltiyor, yazı kaybolmaya başlayınca yanındaki kişiye bağırıp mezar başından kovalıyorum ve sonra uyandım, rüyamı yorumlarsanız sevinirim iyi günler.

Rüyada bir mezarı ziyaret ettiğini görmek ahiret yaşamı için bir şeyler yapmanız gerektiğini düşündüğünüzü ancak buna başlayamadığınızı simgeler. Mezar taşında bir isim ya da yazı görmek görülen yazının mezar sahibinin adı, soyadı, doğum tarihi ve ölüm tarihi olup olmamasına göre yorumlanır. Rüyanızda gördüğünüz yazı böyle bir şey ise bunun sizin için ne ifade ettiğini araştırmanız gerekir. Rüyada mezar taşında görülen yazı, tarih ya da semboller net olarak hatırlanırsa bunların sizin için ne ifade ettiği araştırılmalıdır, önemli bilgi verebilir. Rüyadaki o kişinin yazının kaybolmasına sebep olması gerçek hayatta birinin kafanızı ya da işlerinizi karıştırdığına işaret olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir