Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezar Taşı Dikmek

Rüyada Mezar Taşı Diktiğini Görmek Neye Çıkar?

Rüyamda ölen babamın mezarını ziyaret etmek için mezarlığa gidiyorum. Mezarlığa girip babamın mezarına doğru ilerlerken bir mezarın başındaki mezar taşının yere devrilmiş olduğunu görüyorum. İçimden üzülüyorum ve” bu mezar taşı neden devrilmiş, niçin onu düzeltmemişler” diyorum. Mezar taşını yerine dikmek için mezara doğru ilerliyorum.

Mezarın yanına yaklaştığımda mezar taşında adımı görüyorum ve mezar taşında adımın üzerinde Arapça ALLAH yazısı olduğunu görüyorum. Rüyamda gerçekten korkuyor ve şaşırıyorum “ben ne zaman öldüm” diyorum. Yine de mezar taşının mezarın başına dikip babamın mezarına gidiyorum ve uyanıyorum. Sizce bunların bir anlamı var mı? Teşekkür ederim. Ben 29 yaşında evli, bir kız çocuk babasıyım.

Rüyada Mezar Taşı Dikmek Nasıl Yorumlanır?

Emre merhaba, lütfen ilk önce rüyada mezar görmek sayfasını dikkatle inceleyin. Rüyada ölen babanın mezarını ziyaret etmek rüyayı gören kişinin ahiret yaşamı için bir şeyler yapması ve bunun için babasından aldığı yüce değerlerin farkında olması gerektiğini  gerektiğini  belirtir. Bu konuda rüyada ölmüş babayı görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Rüya mezar taşı görmek gerçek yaşamda rüya sahibi kişi için önemli bir değişikliği ifade eder, insanın hayatına yeni bir yön vereceğini gösterir. Mezar taşı dikmek veya devrilmiş bir mezar taşını düzeltmek ise kişinin yaşamındaki değişikliğin doğru yönde olduğunu, hayırlı sonuçlar doğuracağını temsil eder.

Rüyada kendi mezarını görmek kişinin rakiplerinin sinsi ve dikkatli bir şekilde kendisini izlediğini ve eğer dikkat etmez ise onu yok etmek için her şeyi yapacaklarını işaret eder. Mezar taşında gördüğün Arapça Allah yazısı konusunda geniş açıklama rüyada Allah yazısı sayfası görmek sayfasında inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir