Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Mezar Taşında Arkadaşının İsmini Görmek

Rüyada mezar taşında arkadaşının ismini görmek nedir?

Ben yaklaşık bir buçuk ay önce, üç arkadaşımı aynı günde, bir kazada kaybettim. Birisi en yakın arkadaşımdı. Rüyamda bir kaç kişiyle beraber bir mezarlığa girdik. İnce uzun sıra sıra mezarlık vardı. Ortalardan birisinin taşında arkadaşımın ismi yazıyordu.

Sonra ben yanlışlıkla üstüne bastım ve mezar biraz çöktü. Baş kısmında arkadaşımın ayakkabısıyla beraber ayağını gördüm. Gerisine bakamadım. Sonra sıra sıra olan mezarların başında bir beşik vardı. İçinde de bir bebek. Pembe başörtülü bir annesi vardı. Kadın bizden mezarla beşiğin yerini değiştirmemizi rica etti. Sonrada yerlerini değiştirdik.

Rüyada mezar taşında arkadaşının ismini görmek yorumu

Rüyada mezar görmek insanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, rüyada mezarlar, mezarlık gezmek, kabir, mezar kazmak, mezara girmek, genel olarak kişinin işlediği günahlar ve yaptığı hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder.

Rüyada beşik görmek Aile ve evlilik hayatında huzura, uzakta bir akrabanın gelmesine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Mezar Taşında Arkadaşının İsmini Görmek” için 7 yanıt

Rüyamda erkek arkadaşımın adı, soyadı doğum tarihi ve ölüm tarihi 2014’ü gösteriyordu. Çok şaşırıyordum.(erkek arkadaşım yaşıyor)ne anlama geliyor yardımcı olur musunuz?

Rüyada mezar taşlarını okumak neye delalettir
Rüyalarımda aşırı derece mezarlık görüyorum ve mezar taşlarını okuyorum, bu rüyaları görmeye başladığımdan bu yana unutkanlığım başlamıştır. Bunları manası ne demek. Rüyada mezar taşlarını okumak nasıl yorumlanır? Ayşe.

Ayşe merhaba,
Rüyada mezar görmek, insanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, genel olarak kişinin işlediği günahlar ve yaptığı hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder. Bakınız mezar sayfası.
Sürekli mezar taşlarını okuduğunu görmeniz ise derin bir iç hesaplaşma içinde olduğunuzu simgelemektedir.

Merhaba , bir arkadaşım rüyasını anlattı.
Rüyasında cenaze namazı kılmış, mezarı kapatmışlar ve tam dua okuyacakken mezar taşında benim ismimin yazıldığını görmüş, sonra bayılmış ve öyle uyanmış. Bunun anlamı nedir ? çok merak ediyorum ,şimdiden teşekkürler.

Alev merhaba,
Öncelikle bilinmelidir ki rüyalar görene göre yorumlanır, bazı durumlarda görülen hakkında da mesaj verebilir.
Mezar taşında başkasının adını görmek, gördüğünüz isimdeki kişiyi tanıyıp tanımamakla alakalı açıklanır. Tanıdığınız hayattaki birinin adını görürseniz bunun anlamı onunla ilişkinizde dengeyi kurmanız gereken bir durum olduğunu temsil eder. Bakınız mezar rüya analizi sayfası.

arkadaşımla önceden tanışıyoruz aramız çok kötü değildi ama uzun zamandır görüşmüyorduk ben merakımdan öğrenmek istedim, teşekkürler

Caminin yanindayim, mezarlık va,r amcamin karisinin adi yaziyor, okuyorum siliniyor, hemen altında bir arkadaşımın adı var, onuda okuyorum o da siliniyor, bunun anlami ne?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir